معاون اداره کل ورزش آذربایجان‌شرقی اعلام کرد

تبریز میزبان نمایندگان گروه‌های مردم نهاد جوانان سراسر کشور

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی از برگزاری دومین دوره توانمندسازی و دانش‌افزایی سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور در تبریز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، لیلا جاویدان اظهارداشت: دومین دوره توانمندسازی و دانش افزایی سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور با حضور حدود ۸۰ سمن منتخب کشور ۲۶ تا ۲۹ مرداد ماه در تبریز برگزار می‌شود.

وی افزایش سطح دانش، آگاهی و مهارت فعالیت‌های عمومی و تخصصی سازمان‌های مردم نهاد را از جمله اهداف اصلی این دوره عنوان کرد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اینکه این دوره با محوریت طرح نامه (پروژه) نویسی برگزار می‌شود، گفت: ایجاد ارتباط بین سمن‌های سراسر کشور، آشنا ساختن سازمان‌های مردم نهاد جوانان با مفاهیم اصلی ساختار و تشکیلات، ایجاد بستر مناسب جهت استفاده از تجربیات و تبادل نظر سازمان‌های مردم نهاد از جمله دیگر اهداف این دوره خواهد بود.

جاویدان، حمایت از طرح‌ و برنامه‌ سازمان‌های مردم نهاد جوانان را ضروری دانست و گفت: اگر سمن‌ها برنامه‌ای را به صورت یک طرح توجیهی قدرتمند در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار دهند بخشی از هزینه‌ها را به صورت استانی و ملی تأمین می‌کنیم و این امر به ممارست و تمرین و یادگیری فعالیت‌های اجتماعی کمک می‌کند.

وی با اشاره به شبکه‌سازی در بین سمن‌های جوانان، تصریح کرد: شبکه سازی عامل مهمی در هم‌افزایی است و در این روش سمن‌ها در کل کشور به یکدیگر مرتبط می‌شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *