در گفتگو با تبریز بیدار؛

اختصاصی/ اخباری: از لطف هاوداران تشکر می کنم/ برای کسب سه امتیاز به مشهد می رویم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: هواداران همیشه به من لطف داشته اند و امیدوارم در ادامه مسابقات لیگ برتر نتایج خوبی را کسب کنیم تا آنها نیز خوشحال شوند.

به گزارش تبریز بیدار، محمد رضا اخباری، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار درباره تساوی ۱ بر ۱ تیمش مقابل راه آهن تهران، گفت: ما برای کسب سه امتیاز به میدان مسابقه آمده بودیم که نیمه اول را به خوبی شروع کردیم ولی در نیمه دوم نتوانستیم عملکرد بسیار مناسبی داشته باشیم. اگر از موقعیت هایی که نصیب تیم شده بود، استفاده می کردیم، شرایط متفاوت می شد.

وی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه و رضایت هواداران از عملکردش، بیان کرد: هواداران همیشه لطف دارند. تمام سعی و تلاشم را کرده بودم تا نتیجه مناسبی را کسب کنیم ولی شرمنده آنها شدیم که امیدوارم در ادامه مسابقات جبران کنیم.

اخباری درباره بازی پیش روی سرخ پوشان تبریزی در مقابل پدیده مشهد، بیان کرد: ما برای کسب سه امتیاز به مشهد می رویم ولی مطمئنا حریف سختی پیش رو داریم زیرا این تیم در بازی گذشته خود با شکست رو برو شده و برای کسب نتیجه مطلوب تلاش خواهد کرد.

سنگربان سرخ پوشان تبریزی، ادامه داد: تمرینات تیم از امروز پیگیری می شود و کادر فنی نیز شرایط تیم مقابل را آنالیز می کند تا با شناخت و آمادگی کامل به میدان مسابقه برویم.

وی در خصوص روند نتیجه گیری تیمش، بیان کرد: ما در هفته های ابتدایی لیگ برتر هستیم و از هواداران می خواهیم نسبت به تیمشان نا امید نشوند و انشالله با همت اعضای تیم نمتایج مطلوبی را کسب کرده و به سمت بالای جدول رده بندی صعود خواهیم کرد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.