صعود پیشکسوتان تراکتور سازی به مرحله نیمه نهایی

اولین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان یادواره شهدای مدافعان حرم از ۳۱ تیرماه به میزبانی باشگاه شهرداری تبریز آغاز شد که در این رقابت‌ها پیشکسوتان تراکتورسازی به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.

به گزارش تبریز بیدار، تیم پیشکسوتان تراکتورسازی روز گذشته در مرحله یک‌هشتم نهایی روز گذشته موفق شدند با گل‌های علیرضا پژمان و صابر تقی زاده در مقابل تک‌گل داود فعال با نتیجه ۲ بر یک مقابل تیم مشعل تبریز به برتری برسند و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند.
این تیم در مرحله گروهی مقابل دیهیم تبریز با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسیده و با ۳ گل نیز از سد پاس تبریز گذشت و با متوقف کردن تیم عقاب با تساوی یک‌بریک به‌عنوان تیم نخست گروه به دور بعدی صعود کرده بود.
سرمربی گری پیشکسوتان تراکتورسازی بر عهده هدایت مهابادپور است و قاسم آهنگر جامی وی را در هدایت این تیم به عنوان مربی همراهی می‌کند و صمد رسولی نیز سرپرست این تیم می‌باشد.
در این رقابت‌ها علاوه بر پیشکسوتان تیم تراکتورسازی تیم‌های پیشکسوتان شهرداری تبریز، ماشین‌سازی، ایدم، ابوذر، تربیت، تلاش، مشعل، رزین تاژ، پایگاه هوایی، عقاب، دیهیم، قدس، پاس، ملی پوشان، کارگران و پتروشیمی حضور دارند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *