فرماندار تبریز:

طرح توسعه پالایشگاه تبریز در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار تبریز با اشاره به اینکه ۴۵ پروژه عمرانی تبریز در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: طرح توسعه پالایشگاه تبریز بزرگترین پروژه است که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، رحیم شهرتی‌فر در نشست بررسی برنامه‌های هفته دولت در تبریز، با بیان اینکه ۴۵ پروژه به ارزش بیش از ۶۷۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره‌برداری می رسد، اظهار داشت: ۵۰ درصد از این پروژه‌ها به ارزش ۳۱۶۰ میلیارد ریال متعلق به افتتاح طرح توسعه پالایشگاه تبریز است.


وی با تاکید بر برنامه‌ریزی دستگاه‌ها برای جذب سرمایه‌گذار در تبریز، خاطر نشان کرد: تاکنون برای ایجاد نیروگاه‌های تولید سیکل ترکیبی و بادی در تبریز و سه شهر دیگر استان با سرمایه‌گذاران خارجی به توافق رسیده ایم.

فرماندار تبریز، بر اجرای برنامه‌های هفته دولت با محوریت ایجاد امید و نشاط در بین مردم تاکید کرد و گفت: در این هفته باید با نگاه به آینده برنامه‌های امید آفرین در بین مردم اجرایی شود.

شهرتی فر، برگزاری نشست‌های پرسش و پاسخ و بررسی مشکلات مردم در دیدارهای عمومی مدیران ادارات شهرستان را ضروری دانست و گفت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا با دیدارهای چهره به چهره با مردم، از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شده و برای آن چاره اندیشی شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نباید پروژه‌های افتتاح شده دوباره افتتاح شوند، تصریح کرد: این اقدام تاثیر بسیار منفی از عملکرد دولت در اذهان مردم باقی می‌گذارد.

فرماندار تبریز، اجرای برنامه‌های خلاقانه و ابتکاری را یکی از رو‌ش‌های ایجاد جذابیت هفته دولت در بین مردم دانست و گفت: فقط با چند قطعه بنر و پرچم نمی‌توان روحیه امید و نشاط در جامعه ایجاد کرد.

شهرتی‌فر، بر نقش روابط عمومی‌ها در ارتباط مردم و دولت و ارائه گزارش عملکرد واقعی به مردم اشاره کرد و افزود: در کارگروه فرهنگی و اجتماعی فرمانداری تبریز، مهمترین نقایص ما در امر اطلاع رسانی عملکرد، روابط عمومی‌های ادارات معرفی شدند که باید تحرک کافی برای کارهایی که انجام یافته صورت گیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *