اسامی ۱۵ کاندیدای مشترک فراکسیون‌های اصولگریان و رهروان برای عضویت در کمیسیون برجام

اسامی ۱۵ کاندیدای مشترک فراکسیون‌های اصولگریان و رهروان برای عضویت در کمیسیون برجام منتشر شد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، صفر نعیمی‌رز سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه فوق‌العاده این فراکسیون، گفت: جلسه فوق‌العاده فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس صبح امروز و پیش از جلسه علنی امروز خانه ملت با حضور رئیس و اعضای این فراکسیون به منظور تعیین فهرست نهایی دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان برای کمیسیون ویژه برجام تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه، آقایان حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، جواد جهانگیرزاده، غلامرضا تاجگردون، نقوی حسینی و منصوری آرانی از سوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب شدند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در ادامه، اظهار داشت: در بخش دیگری از این جلسه آقایان علاء‌الدین بروجردی، محمدمهدی زاهدی، محمداسماعیل کوثری، مسعود پزشکیان و منصور حقیقت‌پور به عنوان اعضای توافقی دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب شدند.

نعیمی‌رز تصریح کرد: در ادامه این جلسه آقایان علیرضا زاکانی، مهردادبذرپاش، حسین نجابت، ابراهیم کارخانه‌‌ای و حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان از سوی فراکسیون اصولگرایان مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجام انتخاب شدند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این لیست ۱۵ نفره برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی برجان از سوی دو فراکسیون رهروان ولایت و اصولگرایان به صحن علنی مجلس معرفی شده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *