حمودی: در نیم فصل از تیم جدا نمی شوم/ تراکتورسازی الان دو تیم محسوب میشود

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: شرایط تیم رفته رفته بهتر و هماهنگ تر می شود و می توانیم نتایج مناسبی را کسب کنیم.

علی حمودی، بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص دیدار پیش روی تیمش مقابل پدیده مشهد، گفت: ما برای این بازی آماده می شویم تا انشالله با وضعیت خوبی به مشهد برویم. بازیکنان شرایط خوبی دارند، دو سه بازیکن نیز مصدوم هستند ولی ما برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت. مطمئنا بازی سختی پیش رو داریم ولی انشالله با تدابیر کادر فنی موفق به شکست حریف می شویم.

وی در خصوص وضعیت آمادگی بازیکنان سرخ پوشان تبریزی، بیان کرد: بازی به بازی شرایط و هماهنگی تیم بهتر از گذشته می شود. ما یک دوره بدنسازی خیلی سخت را پشت سر گذاشته ایم که رفته رفته بدن های بازیکنان آماده تر خواهد شد. ما در هفته های اول مسابقات هستیم و طبیعی است که بدن ها خسته باشد. 

بازیکن تراکتور سازان، ادامه داد: فکر می کنم از هفته سوم یا چهارم وضعیت بدنی بازیکنان بهتر می شود.  تراکتور سازی بازیکنان خیلی خوبی دارد که به نوعی می توان گفت، دو تیم محسوب می شود. 

حمودی درباره اینکه آیا در نیم فصل رقابت های لیگ برتر فصل جاری از جمع تراکتور سازان به دلیل احتمال پایان خدمت سربازی جدا خواهد شد یا خیر؟، اظهار داشت: خیر، من از تیم در نیم فصل جدا نمی شوم و امیدوارم فصل خوبی را در جمع هواداران پرشور داشته باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *