خطیبی: آرزویم صعود تراکتور به فینال آسیا است/ برای پیروزی به تبریز آمده ایم

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت:ما برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده ایم و رقابت سالمی خواهیم داشت.

به گزارش تبریز بیدار،  رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان ابومسلم در نشست خبری پیش از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز، گفت: یک فصل خیلی خوبی در زندگی فوتبالم، صعود به همراه گسترش فولاد به لیگ برتر بود. امیدوارم فردا بازی خوبی را شاهد باشیم تا هوادارانی که به ورزشگاه می آیند، لذت ببرند. تیممان تغییرات زیادی داشته و نیاز به زمان داریم تا بهتر از گذشته شویم.

وی ادامه داد: تیممان تغییرات زیادی داشته است و نیاز به زمان داشتیم تا بهتر از گذشته شویم. رفته رفته شرایط بهتر می شود و امیدوارم فردا سه امتیاز را کسب کنیم. ما برای برای پیروزی آمده ایم.

خطیبی، گفت: گسترش فولاد فوتبال تاکتیکی و خوبی را به نمایش می گذارد ولی امیدوارم تیم ما نتیجه لازم را کسب کند.

سرمربی سیاه جامگان ابومسلم، بیان کرد: بازیکنانی که از تیم های تبریزی به سیاه جامگان آمده اند، احترام شهرشان را نگه خواهند داشت ولی برای نتیجه گیری سیاه جامگان ابومسلم نیز تلاش خواهیم کرد.

وی در خصوص شایعاتی مبنی بر عدم نشستن در نیمکت تیمش، اظهار داشت: در نیمکت می نشینم و رقابت سالمی خواهیم داشت. تماشاگران تبریزی، حرف اول را در فوتبال تبریز می زنند. قطعا هواداران تبریزی در موفقیت من دخیل بودند.

رسول خطیبی، گفت: من به همه آرزو هایم در فوتبال رسیده ام و یکی از آنها باقی مانده که انشالله تراکتور سازی قهرمان لیگ برتر ایران شده و به سپس فینال رقابت های باشگاه های آسیا برود.

سرمربی سیاه جامگان ابومسلم خراسان در خصوص بازیکنان غایب تیمش در دیدار فردا، بیان کرد: میلان ایوانویچ به دلیل دریافت کار قرمز، محروم است ولی بازیکن غایب دیگری نداریم. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *