کمالوند: داوری ها علیه ما بوده است/ از بازیکنانم رضایت دارم

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز با انتقاد از داوری ها گفت: امیدوارم در بازی های پیش روی فقط حریفان را مقابل خودمان ببینیم.

به گزارش تبریز بیدار،  فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی با سیاه جامگان مشهد اظهار داشت: من ۲ تا ۳ روز اول تمرینات را نتوانستم با توجه به درگذشت پدرم در تمرینات حضور پیدا کنم اما با توجه به داشته‌هایمان از نفراتی که داریم راضی ام.

وی افزود: امیدوارم فردا به جز حریف مانعی بر سر راه ما نباشد چون در دیدارهای گذشته داوری علیه ما بود و پنالتی‌هایی برای ما نگرفتند و بی‌عدالتی‌هایی صورت گرفت و امیدوارم فردا فقط نگران حریف باشیم نه نگران قضاوت داوران و امیدوارم با تذکراتی که کمیته داوران داده است تیمی که در زمین مسابقه قوی تر است پیروز باشد.

کمالوند ادامه داد: سیاه جامگان یک تیم جوان و پر انرژی است و بازیکنانی که سابقه بازی در تبریز را دارد انگیزه زیادی دارند و دیروز هم که تمرینات را از نزدیک دیدم بچه ها وضعیت خوبی دارند و امیدوارم هر تیمی که حقش است به پیروزی برسد.

وی خاطرنشان کرد: فردا برای اولین بار در خانه بازی می کنیم ولی تیمی مثل سپاهان همه بازی هایش را در خانه برگزار کرده است ولی امیدوارم در اولین بازی خانگی قدم محکمی برداریم و هر ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.

کمالوند تاکید کرد: اعتقاد من این است که نتایج ما به جز بازی تراکتور خوب بوده و مساوی مقابل سایپا و صبا عملکرد خوبی محسوب می شد. در دیدار مقابل تراکتورسازی هم غافل گیر شدیم و نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و به نظر من بهترین نتیجه ممکن ما تا امروز این بود که ۳ امتیاز کسب کنیم و فقط یک امتیاز کمتر کسب کردیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز متذکر شد: ما روند رو به رشدی را سپری می‌کنیم و فوتبالی که هفته گذشته مقابل صبا بازی کردیم بهترین بازی ممکن بود و تیمی در تاریخ مربی گری ام نداشتم که اینطور بازی کند و خیلی خوب فوتبال بازی کردیم ولی داوری نقش خاصی در بازی داشت و به ما لطمه زد که اگر اینطور نمی شد در رتبه ششم حضور پیدا می کردیم.

وی افزود: اختلاف تیم‌ها در فوتبال ایران خیلی زیاد نیست و حداکثر اختلاف یک گل است و امیدوارم شرایط داوری اجازه بدهد نتیجه لازم را کسب کنیم.

کمالوند درباره اینکه آیا از بازیکنان جوان در ترکیب تیمش استفاده می کند، گفت: اگر بازیکنان جوان به تیم ما بیایند از این بازیکنان استفاده می‌کنیم ولی این نفرات در اردوی تیم ملی جوانان هستند و نمی توانیم از این بازیکنان استفاده کنیم و در اردوی تیم نیستند و فقط ۱۰ جلسه با ما تمرین کردند و هر موقع که می خواهیم از این نفرات استفاده کنیم به اردو می‌روند و نمی توانیم از آنها استفاده لازم را بکنیم.

وی ادامه داد: یکی دو بازیکن هم مثل محمد نصرتی مصدوم شدند و ما با ترس و لرز از این نفرات استفاده کردیم و امیدوارم با بهبود آنها در بازی های پیش روی به نحو احسن از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تیم گسترشی فولاد در پاسخ به اینکه آیا برای ترکیب فردا از نظرات همکارانش استفاده می کند یا خیر، تصریح کرد: من قطعاً در تمام بازی ها از همکارانم استفاده می کنم ولی تا امروز نتوانستم با آنها صحبت کنم. دیروز فقط ۲ ساعت در تمرین حاضر بودم و اطلاع زیادی ندارم ولی بچه ها آماده هستند. من قول دادم که گسترش فولاد را در رتبه تک رقمی حفظ کنیم و به این قول هم عمل می کنم ولی یک سری مشکلات داریم که بایدحل شوند.

کمالوند با اشاره به محرومان و محرومان تیمش خاطرنشان کرد: تنها مصدوم ما محمد نصرتی است و من اهل ریسک کردن نیستم و به دلیل مصدومیت او از ناحیه زانو باید با پزشک تیم مشورت کنم تا ببینم می توانیم از او استفاده کنم یا خیر.

وی خطاب به هواداران تیمش گفت: تیم گسترش فولادف سهمیه فوتبال آذربایجان است و خیلی از استان ها در تب و تاب این هستند که سهمیه ای در لیگ برتر داشته باشند و باید بدانیم که در ۲ سال اخیر گسترش فولاد به سختی در لیگ برتر مانده است و امسال به دنبال رتبه ای بهتر هستیم و باید تماشاگران برای رسیدن به این موضوع حمایت و از هواداران خواهش می‌کنم به استادیوم بیایند و از تیم شهرشان حمایت کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *