کمالوند: در گلزنی ضعف داریم/ از بازیکنانم رضایت دارم

سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: تیمی که از ۱۰،۱۲ موقعیت خود استفاده نمی‌کند یعنی در گلزنی مشکل دارد و باید این مشکلاتمان را برطرف کنیم.

به گزارش تبریز بیدار،  فراز کمالوند پس از پیروزی مقابل سیاه‌جامگان مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این دیدار یک بازی جذاب و دیدنی بود و اگر فروزان درون دروازه حریف نبود گل‌های بیشتری می‌زدیم و او بیش از ۶،۷ فرصت را از ما گرفت.

وی افزود: تیم حریف از ابتدا با یک دفاع بسته و فشرده قصد داشت تا دروازه‌اش را بسته نگه دارد تا مانع گلزنی تیم ما شود.

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز خاطرنشان کرد: داور می‌توانست دومین پنالتی را برای تیم ما بگیرد ولی با این وجود نباید ضعف خودمان را در گلزنی نادیده بگیریم. در ۲ بازی قبلی ۱۰،۱۲ فرصت گلزنی را از دست دادیم که باید برنامه‌ریزی کنیم و از فرصت‌هایمان به نحو احسن استفاده کنیم.

کمالوند تصریح کرد: امروز ما ایده‌ال نبودیم بلکه عالی نبودیم، از تیم و عملکرد تک تک بازیکنان راضی‌ام و مطمئن باشید در روزهای آینده بهتر از این می‌شویم.

وی درباره ناتوانی بازیکنانش در گلزنی گفت: ما در گلزنی ضعف داریم و در تمرینات بیشتر کار می‌کنیم تا به نحواحسن از این فرصتها استفاده کنیم؛ همچنین محمد ابراهیمی در رختکن قسم خورد که من تمارض نکردم و داور عجله کرد. با این وجود داور قضاوت بی‌نقصی داشت.

سرمربی تیم گسترش فولاد درباره قرعه‌کشی لیگ برتر تأکید کرد: برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای باشد که تیم ما پشت سر هم خارج از خانه بازی نکند؛ در طول تاریخ فردی مثل مهدی تاج نتوانسته است چنین برنامه‌ریزی دقیقی برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر داشته باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *