مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد.

اجرای طرح لایت باکس در ایستگاههای سامانه BRT

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اجرای طرح لایت باکس در ایستگاههای سامانه BRT خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ، فیروزیان مدیر عامل شهر با اعلام این خبر گفت: 

اجرای طرح لایت باکس در ایستگاههای مسیر تندور به منظور اجرای تبلیغات شهروندی آغاز شده است.

فیروزیان افزود: در طراحی این تابلوها آسایش و آرامش مسافرین و شهروندان در نظر گرفته شده است و این باکسها پس از نصب و تعبیه به عنوان عایق صدا نیز بکار گرفته خواهند شد تا مسافرین و همشهریان  از آلودگیهای صوتی در هنگام انتظار تا حدودی در امان باشند. 

وی در ادامه به نقش لایت باکسهای نصب شده در مسیر تندرو از لحاظ زیباسازی بصری و مبلمان شهری نیز اشاره و تصریح نمود: با نصب مدل مذکور در ایستگاهها شاهد افزایش زیبایی ایستگاهها و افزایش نقش اتوبوسرانی در بهبود مبلمان شهری در شهر تبریز خواهیم بود.

مدیر عامل اتوبوسرانی شهر استفاده از تبلیغات شهروندی در فضای ایجاد شده در مسیر BRT را یکی از موارد مهم کاربرد لایت باکسهای نصب شده دانست و افزود: مقوله فرهنگ در زمینه های مختلف برای ما همیشه مهم و حائز اهمیت بوده و از  این بستر فراهم شده برای ترویج موضوعات مختلف فرهنگی استفاده خواهیم کرد.

فیروزیان همچنین گفت: فضاهای ایجاد شده بستر اضافی دیگری به عنوان منبع درآمد پایدار برای مجموعه خدوم شرکت واحد اتوبوسرانی محسوب خواهد شد.

شایان ذکر است طراحی و نصب این لایت باکسها طی فراخوان و نشر آگهی و با انتخاب پیمانکار انجام گرفته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *