عرفان نجفی از آذربایجانشرقی به مدال برنز وزن ۷۷ کیلوگرم دست یافت

در وزن ۷۷ کیلوگرم عرفان نجفی از آذربایجانشرقی به مدال برنز دست یافت و در همین وزن تقی آقا زاده از اردبیل مدال طلای این مسابقات را بدست آورد و محمد رضا فرج ور از خوزستان دوم شد .

به گزارش تبریز بیدار،  به مناسبت هفته گرامیداشت دولت و یادواره شهدای وزنه بردار کردستان میثم محسنی فرد و صلاح الدین حسنی، مسابقات قهرمانی وزنه برداری نوجوانان ۱۵ و ۱۶ سال کشور با شرکت ۲۰۸ ورزشکار ۲۸ لغایت ۳۰ مرداد ماه در مجموعه ورزشی تختی سنندج برگزار شد.

در این مسابقات وزنه برداران شرکت کننده در اوزان ۵۰ ، ۵۶ ، ۶۲ ، ۶۹ ، ۷۷ ، ۸۵ ، ۹۴ و ۹۴+ کیلوگرم به مدت سه روز بر روی تخته رفتند و با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این دوره از مسابقات و در وزن ۵۰ کیلوگرم در مجموع احسان قیطریه از اصفهان مدال طلا را کسب کرد، مهدی دوبرانی از زنجان مدال نقره را به خود اختصاص داد و علی عبدالعلی زاده از آذربایجان غربی صاحب مدال برنز شد. 

در وزن ۵۶ کیلوگرم حسین سلطانی از زنجان مدال طلا را کسب کرد و حسین پاکار از آذربایجان شرقی و روح اله بیرانوند از لرستان عناوین دوم و سوم این وزن را به خود اختصاص دادند.

در وزن ۶۲ کیلوگرم هم اسحاق ذعاب از بوشهر مدال طلا را از آن خود کرد و نیما نعمتی از زنجان و علیرضا کارانیان از کردستان به ترتیب مدال های نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

احمد احمد نژاد از آذربایجان غربی مدال طلا وزن ۶۹ کیلوگرم این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد و مهدی پاپی از کرمان مدال نقره و افشین طاهری از خوزستان مدال برنز این وزن را کسب کردند. 

در وزن ۷۷ کیلوگرم تقی آقا زاده از اردبیل مدال طلای این مسابقات را بدست آورد و محمد رضا فرج ور از خوزستان و عرفان نجفی از آذربایجان شرقی به ترتیب مدال های نقره و برنز را کسب کردند.

در وزن ۸۵ کیلوگرم محمد مویدی آملی از مازندران صاحب گردن آویز طلا شد و ابراهیم غریبی از اردبیل مدال نقره را بدست آورد و پوریا علی اسکندری از تهران مدال برنز را به خود اختصاص داد.

در وزن ۹۴ کیلوگرم هم علیرضا لطفی از ایلام مدال طلا را کسب کرد و علی غنی زاده از تهران و حسین ملکی از مازندران نیز به ترتیب مدال های نقره و برنز را کسب کردند.

در وزن ۹۴+ کیلوگرم نیز علی داوودی از تهران مدال طلا را کسب کرد و محمد رضا روشنی از تهران و امیر رضا محمد زاده از مازندران مدال های نقره و برنز را به گردن آویختند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *