مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی تبریز خبر داد

صادرات شانزدهمین محموله محصولات ماشین‌سازی تبریز به ترکیه

مدیرعامل شرکت ماشین سازی تبریز از صادرات شانزدهمین محموله محصولات ماشین‌سازی تبریز به ترکیه خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، میرعلی‌اکبر اصل‌خادمی با بیان اینکه امروز شانزدهمین محموله صادراتی تولیدات ماشین سازی تبریز در نیم‌سال اول سال ۱۳۹۴، به کشور ترکیه صادر گردید، اظهار داشت: ۲۴ دستگاه ماشین تراشکاری TN50 دو متری به ارزش بیش از ۲۴ هزار دلار در چهار تریلی به ترکیه صادر شد.

وی با اشاره به اینکه ترکیه، آلمان و کشورهای عربی، مقصد بیشتر صادرات این کارخانه است، تصریح کرد: تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار از ماشین آلات این شرکت به خارج از ایران صادر شده است که تلاش می‌کنیم این میزان را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت ماشین سازی تبریز، رکود حاکم بر اقتصاد و صنایع کشور را یادآور شد و افزود: با افزایش تولید، تلاش می‌کنیم تا صادرات کارخانه را در مرحله اول به کشورهای همسایه و در مرحله دوم به کشورهای اروپایی افزایش دهیم.

اصل‌خادمی علت اصلی فروش مناسب ماشین آلات این شرکت در خارج از کشور را کیفیت بالا، خدمات پس از فروش، آموزش اپراتورهای خریدار دستگاه و قیمت رقابتی محصولات عنوان کرد و گفت: ماشین سازی بزرگترین تولید کننده ماشین افزار دستی و CNC در کشور است که تلاش می‌کنیم برند محصول با کیفیت ایرانی را در دنیا مطرح کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *