عضو هیئت‌رییسه شورای اسلامی شهر تبریز:

تجهیز و نوسازی ناوگان خدمات شهری، در یک دهه اخیر بی سابقه است

عضو هیئت‌رییسه شورای اسلامی شهر تبریز، تجهیز و نوسازی ناوگان خدمات شهری را گامی مثبت در تقویت زیرساخت‌های خدماتی خواند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شهریار، سعید محدث با بیان این مطلب اظهار داشت:  توجه به ساختار موتوری و خرید ۱۵۷ دستگاه سنگین و نیمه سنگین، گام بلندی است که بی شک در افزایش سرعت و کیفیت خدمات شهری، تاثیر چشمگیر خواهد گذاشت.


وی با تاکید بر این که این حجم از تقویت زیرساخت‌های مکانیزه، در ۱۰ سال اخیر، بی‌سابقه است، متذکر شد: خدمات شهری، ستون فقرات برنامه‌های شهرداری است که باید به طور مستمر و روزانه خدمت‌رسانی به را در ابعاد مختلف شهروندی، پیگیری کند.


عضو شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: با در نظر گرفتن این‌که نقش خدمات شهری، در حوزه بحران نیز برجسته و تعیین‌کننده است،می‌توان گفت تقویت ناوگان موتوری، اقدامی ماندگار و ضروری از سوی شهرداری است.


محدث یادآور شد: حمل زباله به صورت بهداشتی، از اهداف چندین‌ساله شهرداری است که با تقویت ناوگان خودرویی، این هدف ارزشمند، قطعا قابل تحقق خواهد بود.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تکمیل و افتتاح پروژه سه سطح حمید گفت: پروژه حمید با داشتن ویژگی های خاص، نقش هدایت کننده در روان سازی گره ترافیکی ورودی شهر خواهد داشت.


وی اضافه کرد:  معماری و جلوه ظاهری زیبا  و همچنین نام زیبای پروژه، این پل  را از شاخص های ارزنده هویتی و فرهنگی برخوردار ساخته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *