اولیویرا: همانند همیشه با قدرت تلاش می کنم/ برای پیروزی به میدان می رویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: من همانند همیشه با انگیزه تلاش می کنم تا تراکتور وضعیت خوبی داشته و به جایگاه واقعی خود برسد.

به گزارش تبریز بیدار،  تونی اولیویرا، سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: حریفمان انگیزه زیادی برای کسب نتیجه مطلوب دارد. استقلال خوزستان سه پیروزی تا این هفته مسابقات داشته و از لحاظ دفاعی به خوبی سازمان دهی می شود.

وی ادامه داد: استقلال خوزستان در ضد حملات، تیم بسیار خطرناک است. ما به دنبال پیروزی هستیم و باید تلاش و زحمات بیشتری بکشیم تا به پیروزی دست یابیم. تمرینات و کارهای خودمان را انجام دادیم و امیدواریم موفق شویم.

اولیویرا، بیان کرد: من در چهار سالی که به تبریز آمده ام، چهار تیم مختلف را دیده ام. بازیکنان در زمان های متفاوت به تمرینات پیوستند که با مشکلاتی مواجه شدیم. پرسه ساخت تیم، احتیاج به زمان دارد ولی من همانند گذشته به کارم با قدرت ادامه می دهم.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی، گفت: من سعی می کنم، هر روز کارم را به نحو احسن انجام بدهم که باعث می شود، آرامش خاصی داشته باشم. صد در صد برای موفقیت تیم، تمرکز دارم. من هم می خواستم نتایج بهتری کسب کنیم و برای همین موضوع هر روز تلاش می کنیم تا به نتایجی که شایسته هستیم، برسیم.

وی در خصوص اشتباهات بازیکنانش در دقایق پایانی بازی، بیان کرد: منچستر یوناید در یک مسابقه، جام را در دقایق پایانی بازی، توانست تصاحب کند که فوتبال همین است. ممکن است یکسری اشتباهاتی داشته باشیم و باعث دریافت گل شود یا گلی را به ثمر برسانیم.

سرمربی تراکتور سازان در خصوص انتقاد مطرح شده، اظهار داشت: کسانی که شروع به انتقاد کرده‌اند، باید بدانند مربی یک مسافر بوده ولی تراکتور بالاتر از من و همه بازیکنان است. من هر روز تمام تلاشم را برای بهتر شدن تیم می‌کنم. این بازیکنان را به من داده اند و باید تا پایان فصل با همین بازیکنان پیش برویم.

وی ادامه داد: اگر از نتایج تیم راضی نیستید، من بیشتر از همه شما ها ناراحت و نگران هستم. برخی زمان ها انتقاد ها باعث پیدا کردن راه حل می شود.

تونی اولیویرا، گفت: اگر بازیکن همانند تیموریان داشتیم، وضعیت بهتری داشتیم ولی امسال وی را نداریم. تیموریان در لیست بازیکنان درخواستی من به منظور تمدید قرار داشت  در حال حاضر گریه کردن در جای خیس، اهمیتی ندارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *