شهردار تبریز عنوان کرد؛

سیره رضوی، بهترین الگوی حیات اجتماعی و فرهنگی / پروژه زائرسرا، اهتمام شهرداری در خدمت به زائران

شهردار تبریز، با تاکید بر این‌که فرهنگ رضوی، الگوی ایده‌آل اخلاق و سبک زندگی است، اظهار داشت: آن‌چه از محضر بزرگان دین، در خصوص سیره زندگی امام رضا (ع) آموخته‌ایم، بهترین چشم‌انداز و الگوی حیات اجتماعی و فرهنگی است.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از شهریار، صادق نجفی، با تبریک فرخنده میلاد مسعود امام رضا(ع) اظهار داشت: سفر تاریخی امام رضا (ع) به ایران، رویدادهای مرتبط با حضور ایشان در خراسان و در نهایت، شهادت مظلومانه آن حضرت، تمدن ایرانی را بیش از پیش با ارزش‌های متعالی اسلام، پیوند داده است.


وی با تاکید بر این که برکات حضور مزار نورانی امام رئوف، در تمام توفیقات کشور جاری است، متذکر شد: با بهره‌گیری از سیره اجتماعی آن حضرت قطعاً خواهیم توانست مدیریت جهادی را در عرصه‌های مختلف سازندگی تحقق ببخشیم.


شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به  اجرای پروژه زائرسرای شهروندان تبریزی در شهر مقدس مشهد، توسط شهرداری تبریز گفت: زائرسرای شهروندان تبریز، با متراژ ۹۴۹ مترمربع، در هشت طبقه، ظرفیت پذیرایی از ۳۰۰ زائر را دارد و اجرای آن، در روزهای اخیر، با شتاب مضاعفی،  پیگیری می‌شود.


نجفی ادامه داد: با توجه به فاصله ۳ کیلومتری این زائرسرا تا حرم رضوی، امیدواریم بتوانیم با اتکام این پروژه در آینده ای نزدیک، گام موثری در خدمت به زوار رضوی برداریم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *