منصوری آرانی خبر داد:

بررسی برجام در کمیسیون ویژه با حضور سعید جلیلی

عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس از حضور علی لاریجانی، محمد جواد ظریف و سعید جلیلی در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از میزان، عباسعلی منصوری آرانی عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس در مورد دستور کار هفته آینده این کمیسیون گفت: قرار بر این شده از تمام افرادی که به طور رسمی برای موضوع هسته ای کشورمان تلاش کرده اند، دعوت به عمل آوریم و ضمن بررسی تاریخچه فعالیت ایران در موضوع هسته ای از اظهار نظر آنها نیز بهره مند شویم.

وی یادآور شد: میهمانان رسمی جلسات هفته آینده کمیسیون که دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود از میان علی لاریجانی، سعید جلیلی و محمد جواد ظریف خواهند بود.

نماینده مردم کاشان، بیدگل و آران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور این میهمانان در جلسات کمیسیون در صورت نبود آنها در سفر و یا نداشتن برنامه ویژه در سایر بخشها قطعی خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: در کنار کمیسیون ویژه بررسی برجام ، کمیته هایی نیز تشکیل شده که می تواند برای بررسی متن برجام به طور غیر رسمی از مشاوره افراد مطلع و دانشمند در موضوع هسته ای دعوت به عمل آورد تا با استفاده از دانش آنها بتوانیم درمورد برجام تصمیم گیری صحیحی داشته باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *