معاون وزیرکار:

اطلاعی از آمار ۷۰۰ هزارشغلی که نوبخت میگوید ندارم

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آمار اعلامی محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت مبنی بر ایجاد ۷۰۰ هزار شغل در بهار سال ۹۴، اظهار داشت: درباره این آمار اطلاعی ندارم.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از نسیم، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار با بیان اینکه از آمار اعلامی نوبخت درباره ایجاد ۷۰۰ هزار شغل در بهار امسال، اطلاعی ندارم، گفت: سال ۹۴ وضعیت اشتغال جوانان از سال‌های قبل‌تر بهتر می‌شود.

حسن طائی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آمار اعلامی محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت مبنی بر ایجاد ۷۰۰ هزار شغل در بهار سال ۹۴، اظهار داشت: درباره این آمار اطلاعی ندارم.

وی درباره میزان اشتغال ایجاد شده در سال ۹۴ و مقایسه با سال‌های قبل، افزود: وضعیت اشتغال در سال ۹۳ بهتر از سال ۹۲ و در سال جاری هم بهتر از سال‌های گذشته خواهد بود.

معاون وزیر کار، علت روند رو به رشد اشتغال در کشور را گشایش‌های سیاسی عنوان کرد و گفت: با توجه به تحولات خارجی و برنامه‌های وزارت کار، وضعیت اشتغال بهتر و ریزش‌های مربوط به کار هم کاهش چشم‌گیری خواهد داشت.

طائی در پایان درباره جلسات شورای عالی اشتغال هم، خاطر نشان کرد: تاکنون ۷ نشست شوای‌عالی اشتغال برگزار شده است و تا پایان سال هم ۴ جلسه دیگر برگزار می‌شود؛ نشست بعدی شورا در شهریور ماه خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *