در گفتگو با تبریز بیدار/

عضو هیئت مدیره تراکتورسازی: مربی ایرانی به تیم می آوریم/ از هواداران عذرخواهی می کنم

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور سازی تبریز در خصوص نتیجه گیری تراکتور سازان صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش تبریز بیدار، دارا غزنوی، عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور سازی در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار درباره نتایجی که سرخ پوشان تبریزی در پنج هفته گذشته کسب کرده اند، بیان کرد: با محاسباتی که انجام داده ام، باید در مجموعه پنج هفته گذشته لیگ برتر، حداقل ۱۱ امتیاز کسب می کردیم که متسفانه شرایط به این گونه رگم نخورد. 

وی در خصوص تساوی تراکتور سازی مقابل استقلال خوزستان، گفت: ما از نتیجه به دست آمده در بازی، رضایت نداشته از همه هواداران با  تعصب تراکتور سازی عذرخواهی می کنم. یاشاسین تراکتور

غزنوی در خصوص اینکه چه برنامه ای در روز های پیش رو دارند، بیان کرد:  ما قصد داریم یک مربی ایرانی به کادر فنی تیم اضافه می کنیم که رابط بین آقای اولیویرا و بازیکنان باشد که امیدوارم در جهت عملکرد فنی تیم مثر واقع شود. نام مربی در دو سه روز آینده مشخص خواهد شد و از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می کنیم. 

عضو هیات مدیره تراکتور سازان در خصوص اینکه آیا اولتیماتوم به اولیویرا می دهند یا خیر؟، گفت: من اصلا از موضوع اولتیماتوم چیزی نمی دانم. ما اولیویرا را به درخواست هواداران جذب کردیم که باید بگویم ضعف های در خصوص مسائل فنی بوده ولی امکان دارد هر مربی بزرگ دیگری نیز دچار نوساناتی در نتیجه گیری باشد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *