آمادگی شرکت سوئیسی جهت سرمایه گذاری در بخش بازیافت پسماندهای شهری تبریز

یک شرکت سوئیسی آمادگی خود را جهت سرمایه گذاری در بخش بازیافت و پردازش پسماندهای شهری تبریز اعلام کرد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز هربرت استیرتمترمدیر عامل شرکت سوئیسیVRSدرجریان دیداربا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریزکه پس از بازدید از مجتمع دفن و پردازش و تصفیه خانه شیرابه پسماندهای شهری تبریزصورت گرفت با اعلام مطلب فوق،گفت:علیرغم تبلیغات منفی که در مورد ایران وجود دارد این کشور از امنیت بالایی در زمینه سرمایه گذاری برخوردار است ودر این میان شهر تبریز به لحاظ پتانسیل های بالقوه و بالفعل موجود دارای زمینه های مساعدی جهت سرمایه گذاری می باشد.


وی با اشاره به خلاقیت نیروی انسانی فعال در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز ،آن را از ویژگی های بارز این سازمان در بعد سرمایه گذاری بر شمرد واظهار داشت :این موضوع در حد قابل توجهی از هزینه های سرمایه گذاری می کاهد که برای سرمایه گذاران خارجی ازاهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.


وی همچنین بااشاره به اقدامات انجام یافته در حوزه مدیریت پسماندهای شهری تبریزگفت:پروژه های اجرا شده بیانگر حساسیت ویژه مجموعه مدیریتی شهرداری تبریز و سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز نسبت به حفظ محیط زیست و پاکیزگی محیط شهری و حفظ سلامت شهروندان می باشد.


سرمایه گذارسوئیسی در ادامه ضمن تشریح فعالیت های خود در زمینه جداسازی،پردازش و بازیافت پسماندهای شهری در چند کشور اروپایی و همچنین ضمن مثبت خواندن اقدامات انجام یافته از سوی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز زمینه مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های مدیریت شهری به ویژه در حوزه مدیریت پسماندهای شهری را بسیار عالی و غیر قابل تصور دانست.


وی در خاتمه ضمن قدردانی از اقدامات انجام گرفته از سوی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریزآمادگی این شرکت جهت سرمایه گذاری در زمینه تفکیک،پردازش و بازیافت پسماندهای شهری تبریزرااعلام نمود.


درابتدای این دیدار همچنین مهندس علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریزطی سخنانی ضمن خوشامدگویی وابراز خرسندی از حساسیت آقای هربرت استیرتمترنسبت به مسایل زیست محیطی ابراز امیدواری کرد:باهمکاری این شرکت سوئیسی به عنوان شرکت سرمایه گذارشاهد تکمیل تر شدن حلقه های زنجیره  مدیریت پسماندهای شهری تبریزباشیم.


شایان ذکر است شرکت سوئیسی(وی.آر.سی)ازجمله شرکت هایی است که در زمینه تفکیک،پردازش و بازیافت فعالیت داشته و دارای تجربیات ارزنده ای در این زمینه می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *