معاون استاندار آذربایجان شرقی:

پتانسیل‌های منطقه ارسباران برای جذب سرمایه‌گذاران معرفی شود

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه معرفی ظرفیت و پتانسیل‌های منطقه، سرمایه‌گذار جذب شود، گفت: حمایت از تولیدات منطقه ای و داخلی توسط مردم، کشور را از نظر اقتصادی متحول می‌کند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از تسنیم، محمدصادق پورمهدی، در آئین بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و خدماتی شهرستان اهر، از به‌سازی راه ارتباطی روستاهای اهر طی سال جاری و سال آینده خبر داد و با تاکید براینکه توسعه روستاها و شهرها باید با محوریت مردم صورت گیرد، اظهار داشت: توسعه و رشد اقتصادی هر منطقه بیشتر به مردم بستگی داشته و مسئولین در این مورد تنها مجری هستند.


پورمهدی به ترویج فرهنگ مشارکت مردم در پروژه‌های عمرانی نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امروز در بحث به‌سازی و آماده کردن زیرساخت‌های راه ارتباطی روستاها اهالی بیشترین مشارکت را می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم در زمینه‌های آب رسانی، آسفالت ریزی، گازرسانی و اشتغال‌زایی، منطقه پیشرفت کند باید مردم به همراه مسئولان مشارکت کنند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه معرفی ظرفیت و پتانسیل‌های منطقه سرمایه گذار جذب شود، گفت: حمایت از تولیدات منطقه‌ای و داخلی توسط مردم، کشور را از نظر اقتصادی متحول می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، با بیان اینکه امنیت در کشورمان بزرگ ترین نعمت است، اظهار داشت: امنیت امروز کشور حاصل دستاوردهای انقلاب اسلامی و رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

پورمهدی، مهمترین توجه دولت را در بخش درمان دانست و افزود: دولت یازدهم با اجرای طرح تحول سلامت مردم کشور را از خدمات پزشکی و درمانی بهره‌مند کرده است.

وی از افتتاح ۸۳۳ پروژه عمرانی و خدماتی طی هفته دولت در آذربایجان شرقی خبر داد و بیان کرد: این پروژه ها در تمامی شهرستان های استان با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.

پورمهدی ادامه داد: از تعداد ۸۳۳ پروژه عمرانی، تمامی پروژه‌های کوچک و بزرگ در قالب ۳۰ پروژه در شهرستان اهر با اعتبار بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال که بخشی از این تعداد مربوط به شهرداری بود، افتتاح شد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در پایان با اشاره به اینکه بیش از ۶۰ شهر با مشکلات ریز و درشت در استان وجود دارد، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم عقب ماندگی شهرهای استان را جبران کنیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *