توضیحات سرپرست تراکتور سازان درباره بازیکنان مد نظر تیم در نفصل نقل و انتقالات

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: ما با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار با ادینیو توافق کرده بودیم که خود این بازیکن زیر آن زد و گفته می شود وی درخواست مبلغ ۸۰۰ هزار دلار کرده بود و شاید پرداخت آن حرف و حدیث زیادی برای ما می توانست ایجاد کند.

به گزارش تبریز بیدار،  ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در خصوص جدایی برخی بازیکنان تراکتورسازی از این تیم همانند کیانی و کامدار و ارتباط آن با اختلاف آنها با سرپرست تیم اظهار داشت: “این مساله صحت ندارد و جدایی بازیکنان یاد شده به درخواست سرمربی تیم بود و تونی الیویرا لیست بازیکنانی را که نمی خواست را به من داد و من آنرا ابلاغ کردم.”

وی با اشاره به نفراتی که تراکتور قصد خرید آنها را داشت ولی نتوانست یادآورد شد: “آقای تونی قبل از اینکه بروند آقای عباسی از ایشان لیست فصل بعد را خواستند و پس از آن ایشان لیستی را به آقای عباسی ارائه کردند و باشگاه تا حد امکان نفرات مورد نظر وی را جذب کرد و نفرات خارجی نیز به درخواست خود آقای تونی با نظر شخصی وی خریداری شدند. بازیکنانی چون وحید امیری را می خواستیم که نتوانستیم جذب کنیم و به جای وی رمزی را به خدمت گرفتیم. میثم مجیدی و بیرانوند جزو بازیکنانی بودند که می خواستیم ولی موفق به جذب شان نشدیم. بازیکنان جدید تیم همانند سروش رفیعی، بختیار رحمانی و بازیکنان خارجی با رای و نظر خود تونی به تیم اضافه شدند. در این میان بازیکنانی چون روزبه چشمی که مد نظر ما بودند مبالغی چون ۷۰۰ میلیون تومان درخواست کردند که پرداخت آن خارج از توان ما بود.”

سرپرست تیم تراکتورسازی در مورد وضعیت بازیکنان سرباز در ادامه راه تیم تاکید کرد: “آقای عباسی به دنبال این هستند که بحث بازیکنان سرباز را محدود کنند چون واقعا جذب آنها بسیار سخت و کار دشواری برای ما در پی دارد.”

ذوالفقاری که میهمان برنامه موج شبکه سهند بود با با اشاره به توافق با ادینیو و عدم پایبندی این بازیکن به توافق، خاطرنشان کرد: “من خودم از جدایی ادینیو شوکه شدم. ما با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار با ادینیو توافق کرده بودیم که خود این بازیکن زیر آن زد و گفته می شود وی درخواست مبلغ ۸۰۰ هزار دلار کرده بود و شاید پرداخت آن حرف و حدیث زیادی برای ما می توانست ایجاد کند. سلیو فصل گذشته با ۶۰ هزار دلار به جمع ما پیوسته بود اما در این فصل خواهان مبلغی برابر با ادینیو کرد که پرداخت آن خارج از توان ما بود.”

وی در مورد صحبت های تونی الیویرا که وی را عامل ناهماهنگی و حواشی این روزهای تیم دانسته بود، گفت: “بعد از بازی با پدیده تونی پس از مصدومیت شجاع و غیبت شفیعی بشدت احساس نیاز کرده و از ما درخواست محیا کردن شرایط بازی یک بازیکن امید را کرد که ما نیز شرایط این بازیکن را فراهم کردیم البته با توجه به پروسه این کار کمی سو تفاهم بین ما ایجاد شد که ناشی از عدم اطلاع تونی از قوانین مربوطه بود.”

سرپرست تیم تراکتورسازی با تکذیب اختلافش با تونی الیویرا در مورد حواشی پس از بازی با استقلال خوزستان تاکید کرد: “من طی دو روز هیچ مصاحبه ای انجام نداده ام ضمن اینکه هیچ گاه به خودم اجازه دخالت در مسائل فنی تیم را نمی دهم. من امروز از این مساله اطلاع یافتم و از سال قبل برخی ها به دنبال ایجاد مسائلی هستند که خوشبختانه ما هیچ مساله ای باهم نداریم. صحبت های آقای تونی هم پس از بازی با استقلال خوزستان شاید ناشی از فشار بازی بوده است.”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *