در گفتگو با تبریز بیدار،

اختصاصی/ ایران پوریان: تمرینات را با قدرت ادامه می دهیم/ بازی سختی مقابل سپاهان داریم

بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: تمرینات را قدرت ادامه می دهیم تا بازی سخت مقابل سپاهان موفق شویم.

به گزارش تبریز بیدار، محمد ایران پوریان، کاپیتان تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار درباره وضعیت تیمش، گفت: متاسفانه در هفته های اخیر لیگ برتر، نتایج خوبی را کسب نکرده و شرمنده هواداران شده ایم. تمرینات را پس از چند روز تعطیلی، پیگیری می کنیم تا با آمادگی کاملی به استقبال ادامه مسابقات برویم.

وی ادامه داد: امیدوارم در ادامه بازی ها نتایج خوبی کسب شده و به رده های بالای جدول صعود کنیم. ترکیب نفرات تیم نسبت به گذشته متفاوت شده بود که این موضوع باعث به وجود آمدن عدم هماهنگی کامل بین بازیکنان شده و برای رفع این مشکل نیاز به زمان داریم. دیگر جای هیچ گونه بهانه‌ای نیست و باید تیم پس از تعطیلات به هماهنگی کامل رسیده باشد.

ایران پوریان در خصوص دیدار پیش روی تیمش مقابل سپاهان اصفهان، بیان کرد: بازی سختی مقابل سپاهان داریم زیرا این تیم کادر فنی با دانش و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. تمریناتمان را با قدرت تا روز بازی ادامه می دهیم تا با آمادگی کامل به استقبال این مسابقه برویم. کادر فنی شرایط و بازی های تیم حریف را آنالیز می کند. 

کاپیتان تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز ادامه داد: ما برای کسب نتیجه مطلوب و سه امتیاز به اصفهان خواهیم رفت تا انشالله با دست پر به تبریز باز گردیم.

ایران پوریان درباره حمایت های هاوداران تیمش، اظهار داشت: حمایت هوداران همیشه باعث افزایش انرژی اعضای تیم شده  است و از آنها درخواست می کنم به حمایت های خودشان ادامه بدهند البته نیازی به صحبت های ما نبوده و خودشان شرایط تیم را درک می کنند. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.