گسترش فولاد صفر- استقلال دو/ میهمان هم شانس داشت هم گلزن!

آبی پوشان تبریزی مقابل حریف خود با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند.

به گزارش تبریز بیدار،  دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه اختصاصی باشگاه گسترش فولاد تبریز پیگیری می شد که در پایان تیم میهمان با نتیجه ۲ بر صفر به برتری دست یافت.

گل های استقلال توسط سجاد شهباززاده در دقیقه ۲۵ و سید محسن کریمی در دقیقه ۶۶ به ثمر رسید.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، امین حاج محمدی، مگوییان (دقیقه ۲۲ حنیف عمران زاده)، خسرو حیدری،میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی،میثم مجیدی، یعقوب کریمی ( دقیقه ۴۶ سید محسن کریمی) ، جابر انصاری، سجاد شهباززاده

ترکیب گسترش فولاد: سید امید نظامی پور، مگنو باتیستا داسیلوا، مهدی کیانی، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی (دقیقه ۹۲ یوسف سیدی)، محمد نصرتی (دقیقه ۶۸ سید محسن حسینی)، گیورکی گیورنف، داریوش شجاعیان، مصطفی اکرامی و سعید دقیقی ( دقیقه ۷۵ امیر کریمی)

حدود هزار نفر از هواداران دو تیم در ورزشگاه حضور داشتند.

البته تبریزیها یک بار دیرک دروازه استقلال را لرزاندند و چند شوت آنها با اختلاف کمی از کنار دروازه به اوت رفت.مهدی رحمتی دیروز چند واکنش خوب هم داشت.

گزارش نیمه اول: در نیمه نخست این دیدار دو تیم بازی متعادلی را ارائه دادند و بیشتر سعی در محک زدن یکدیگر داشتند. نخستین فرصت بازی را استقلالی‌ها در دقیقه ۹ به دست آوردند. فرار خوب انصاری با پاس او به یعقوب کریمی همراه شد که شوت این بازیکن با اختلافی اندک راهی اوت شد. در ادامه و در دقیقه ۱۴ این دیدار تیم گسترش فولاد صاحب فرصت گلزنی مناسبی شد. شوت سنگین محمد ابراهیمی را سیدمهدی رحمتی با واکنشی مناسب دفع کرد.

در اواسط نیمه اول و در دقیقه ۲۵ این دیدار استقلال به گل نخست بازی دست یافت. پاس خوب انصاری با چرخش شهباززاده در داخل محوطه جریمه گسترش فولاد همراه شد و توپ این بازیکن وارد دروازه حریف شد تا حساب کار یک بر صفر شود.

شهباززاده در دقیقه ۲۹ این دیدار هم با یک ضربه فنی می‌توانست برای بار دوم دروازه گسترش فولاد را باز کند اما توپ او به سقف دروازه برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد.

در ادامه این نیمه تیم گسترش فولاد کم‌کم بر بازی سوار شد و حملات پراکنده‌ای را روی دروازه استقلال تدارک دید اما نتوانست از آنها استفاده کند.

گزارش نیمه دوم:

با آغاز نیمه دوم این گسترش فولادی‌ها بودند که بازی بهتری را ارائه دادند. آنها بر بازی سوار بودند و برای خودشان فرصت‌های مناسبی را ایجاد کردند. از جمله این فرصت‌ها شوت اکرامی در دقیقه ۴۹ بود که با واکنش رحمتی این توپ راهی کرنر شد و همچنین آنها در دقیقه ۶۱ با شوت باتیستا تیر دروازه استقلال را به لرزه در آوردند.

در ادامه نیمه دوم این دیدار استقلالی‌ها روی یک ضد حمله توسط محسن کریمی به گل دوم دست یافتند. این بازیکن جوان استقلال با استفاده از شلوغی مقابل دروازه گسترش فولاد موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

پس از گل دوم استقلالی‌ها، گسترشی‌ها با روحیه‌ای پایین‌تر دست به حملات احساسی زدند و دفاع چند لایه استقلال فرصت چندانی برای آنها باقی نگذاشت تا این دیدار با برتری دو بر صفر استقلال به پایان برسد.

ترکیب گسترش فولاد: گئورگی گئورگیف، محمد نصرتی (سید محسن حسینی ۶۷)، مرتضی اسدی، سیدامید نظامی‌پور، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی، داریوش شجاعیان و سعید دقیقی (امیر کریمی ۷۵).

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری (محمدرضا خرسندنیا ۸۱)، میثم مجیدی، امین حاج‌محمدی، هرایر مگویان (حنیف عمران‌زاده ۲۲)، میلاد فخرالدینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی (محسن کریمی ۴۹)، سجاد شهباززاده و جابر انصاری

در هر حال گسترش فولاد با این شکست در جدول رده بندی ۸ امتیازی باقی مانده و استقلال نیز ۱۲ امتیازی شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.