کمالوند: از هواداران در خواست می کنیم از تیم های شهر حمایت کنند/ می خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، گفت: ما در مسابقات جام حذفی شرکت کرده ایم و با توجه به این موضوتع باید نتایج خوبی را کسب کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: جام حذفی دو طرف دارد، یا تیمی حذف می شود و یا اینکه صعود می کند. سعی خواهیم کرد تا از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. با تیم قهرمان فصل گذشته بازی خواهیم کرد و بازی سختی در پیش داریم.

وی ادامه داد: ذوب آهن کادر فنی بسیار خوبی دارد و آقای گل محمدی آینده خوبی دارد که می تواند سرمربی تیم ملی نیز باشد. آقای آذری در موفقیت های ذوب آهن سهم زیادی دارد زیرا از کادر تیمش در فصل گذشته حمایت خوبی داشت. امیدوارم فردا بازی تماشاگر پسند و جذابی را شاهد باشیبم.

سرمربی آبی پوشان تبریزی، بیان کرد: درویشی و شهرام گودرزی در بازی فردا حضور نخواهد داشت و احتمال دارد که نصرتی نیز به میدان نرود.

کمالوند، گفت: نمی شود به آب رفت و خیس نشد و به دلیل اینکه در مسابقات شرکت کرده ایم، می خواهیم نماینده خوبی باشیم. کیفیت فنی خوبی در بازی ها داشته ایم.

سرمربی گسیترش فولاد، بیان کرد: ما به دنبال تقویت تیم هستیم و با کنار گذشتن بازیکنانی می خواهیم بازیکنان دیگری را جذب کنیم. به دنبال کسب رتبه تک رقمی هستیم. امسال می خواهیم رتبه خوبی کسب کنیم.

وی، ادامه داد: جکسون از تیم ما جدا خواهد شد و انتظارات ما را بر آورده نکرد و با مدیربرنامه های این بازیکن توافق کردیم تا زاز جمع ما جدا شود.

فراز کمالوند، اظهار داشت: اگر بازیکنان دیگر نیز شرایط تیم را درک نکنند و در غالب تیم قرار نگیرند، تصمیماتی خواهیمن گرفت ولی در کل از بازیکنان رضایت داریم.

سرمربی آبی پوشان تبریزی، گفت: ذوب آهن تیم مدعی بوده و شناخت خوبی از آنها داریم. می خواهیم با بستن راه های نفوذ آنها نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی درباره هواداران فوتبال تبریز، بیان کرد: اگر می خواهیم که تیم های تبریزی نتیجه بگیریند، باید حمایت کنیم. برای تراکتور سازی بد است که در بازی هایش هواداران حضور کمتری کنند.

کمالوند، اظهار داشت: اگر هواداران کمک و حمایت نکنند، بازیکنان نیز دلسرد خواهند شد، ما به حمایت آنها به شدت نیاز داریم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *