کمالوند: نباید از بازیکنان سطح متوسط انتظار زیادی داشته باشیم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، گفت: گسترش فوتبال بازیکنان در سطح متوسط دارد و نباید از آنها توقع انجام کار های بزرگ را داشته باشیم.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در نشست خبری پس از دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: ما نمی توانیم از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کنیم و مشکل اصلی ما در خط حمله است. ذوب آهن در بازی های های خود، مالکیت توپ را در اختیار داشت ولی گسترش در این بازی، از این نظر بسیار بهتر بود. باید بگویم به تیمی که فوتبال زیبا، منسجم و هماهنگ انجام می دهد، امتیاز نمی توند بلکه به گل زدن ها امتیاز می دهند.

وی ادامه داد: ما در مقابل استقلال نیز مشکل گل نزدن را داشتیم. مربی می تواند تیم خود را به گونه ای آماده کند تا موقعیت گل داشته و حفظ توپ کنند.

سرمربی آبی پوشان تبریزی، بیان کرد: بسیاری از بازیکان گسترش فولاد در سطح متوسط هستند ولی ما از آنها انجام کار های بزرگ را می خواهیم. گسترش بودجه محدودی داریم و همانند تراکتور سازی و سپاهان نیستیم. بودجه ما در فصل جاری ۸ میلیارد بوده و بیشترین رقم قراردادی که به بازیکنان می دهیم، ۶۵۰ میلیون است.

کمالوند ادامه داد: ما در فصل گذشته لیگ برتر، پیمنتای ۳۳ را در اختیار داشتیم ولی امسال داریوش شجاعیان را جذب کرده ایم که ۱۰ سن سن کمتری دارد. گسترش فولاد به دلیل محدودیت های بودجه ای، نمی تواند بازیکنان گران قیمتی را جذب کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *