گل محمدی: اجازه ایجاد موقعیت را به گسترش ندادیم/ مسابقات شرایط بهتری نسبت به گذشته دارد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، گفت: مسابقات جام حذفی و لیگ برتر دارای شرایط بهتری نسبت به گذشته بوده و باعث هیجان بیشتر شده است.

به گزارش تبریز بیدار، یحی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پس از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز، اظهار داشت: حساسیت بازی باعث شد تا موقعیت های زیادی روی دروازه ها ایجاد نشود. مالکیت توپ در نیمه اول در اختیار گسترش فولاد بود ولی ما با دفاع خوبی که داشتیم، اجازه ایجاد موقعیت را به حریف ندادیم.

وی ادامه داد: شرایط ذوب آهن در نیمه دوم بهتر شده و توانستیم از موقعیتمان استفاده کنیم. فکر می کنم داور می توانست گل دوم ما را نیز صحیح اعلام کند.
سرمربی ذوب آهن اصفهان، بیان کرد: گسترش فولاد نیز بازی خوبی را انجام داد و باید بگویم این شکست، چیزی از ارزش ها آنها کم نمی کند.
گل محمدی، گفت: ما در هفته گذشته، بازی بسیار سنگینی در اهواز داشتیم ولی تجربه بازیکنانم همانند رجب زاده برای موفقیت تیم کمک کرد. در مسابقات جام حذفی، هر تیم با یک شکست از گردونه مسابقات حذف می شود و شاید تیم ها موقعیت های زیادی نداشتند ولی بازی دارای کیفیت فنی بالایی بود.
وی درباره فاصله زمانی کم بین مسابقات، اظهار داشت: این فاصله زمانی و محدودیت ها به دلیل برنامه های تیم ملی ایجاد شده است و فکر می کند اگر تعامل یشتری وجود داشته باشد و اردو ها در فاصله زمانی کمتری برگزار شود، بخش زیادی از مشکلات قابل حل می شود.

سرمربی ذوب آهن اصفهان، بیان کرد: امسال مسابقات جام حذفی و لیگ برتر در شرایط بهتری قرار دارد که باعث شده هیجان بیشتر مسابقات شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *