اولیویرا: بازی کلاسیک مقابل پرسپولیس داریم/ بعد از بازی به پرتغال می روم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: بازی مهم و حساسی در پیش رو داریم و امیدوارم بازیکنان اعتماد به نفس بالایی داشته باشند.

به گزارش تبریز بیدار، تونی اولیویرا، سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس، گفت:بازی فردا، کلاسیک و مهم خواهد بود زیرا تیم مقابل تاریخچه زیادی در لیگ برتر دارد. پرسپولیس شروع خوبی در لیگ نداشته است.

وی ادامه داد: پرسپولیس بازی خوبی دارد که مشکلاتی را برای ما ایجاد می کند ولی ما آمادگی این موضع را داریم تا نتیجه خوبی بگیریم. با اعتماد به نفس بالا کارمان را انجام خواهیم داد. سعی خواهیم کرد به نفع احسن به میدان برویم و برای کسب سه امتیاز، جنگنده باشیم.

اولیویرا، بیان کرد: همه بازی ها برای من مهم است و در رابطه با پیروزی مقابل پرسپولیس در دیدار های گذشته باید بگویم در حال حاضر دو تیم تغییرات زیادی رو داشته اند.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی، اظهار داشت: ما می توانیم با روحیه خوبی به میدان برویم زیرا در دیدار گذشته به برتری دست یافته ایم. انتظار دارم بازیکنانم اعتماد به نفس بالایی داشته باشند.

وی درخصوص وضعیت سعید آقایی، گفت: من تمام تمرکزم را برای بازی فردا گذاشته ام و باشگاه باید مشکل این بازیکن را حل کند و بر عهده آنها است.

اولیویرا، بیان کرد: هر تیمی متفاوت بازی می کند و برای بازی فردا نیز آنالیز متفاوتی داریم. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و نباید جایگاه این تیم در پایین جدول باشد. آنها بازیکنانی در اختیار دارند که از کناره ها خوب حرکت می کنند.

سرمربی تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: پرسپولیس مربی را در اختیار دارد که در گذشته سرمربی تیم ملی بوده و تجربه بسیار بزرگی دارد. آقای برانکو آشنایی خوبی نسبت به لیگ دارد. من در خصوص این بازی نیز حساسیت دارم و تمام تلاشم را می کنم تا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

وی، گفت: نتیجه این بازی در کار من تاثیری ندارد و هیچ آنترناتیو برای من باشدو از سه هفته گذشته و پیش از دیدار مقابل سپاهان تفاقی افتاده که بعد از بازی مقابل پرسپولیس صحبت خواهم کرد.

اولیویرا، بیان کرد: یکسری کار هایی مهمی دارم که بعد از بازی مقابل پرسپولیس به پرتغال می روم. من به مدت ۶ روز به پرتغال می روم کهالبته به دلیل پرونده پزشکی همسرم، احتمال دارد مدت ماندنم بیشتر شود.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی، بیان کرد: همه هواداران در قلب من هستند. من تا حال حاضر چنین بازی های ضعیفی از تراکتور در سرغ ندارم. ما به همه هواداران چیزی را بدهکاریم و برای من با چند گل زدن، مهم نیست و به قول اسکولاری، برتری با نیم گل هم مهم است و باید تلاش کنیم تا موقعیت های گل بیشتری داشته باشم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.