برانکو: بازی بزرگی مقابل تراکتور در پیش داریم/ تراکتور سازی باید به قهرمانی دست می یافت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: دو تیم بزرگ به میدان می روند ولی نبود چند بازیکن تاثیری در تلاش ما برای پیروزی نخواهد داشت.

به گزارش تبریز بیدار، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: ما بازی بزرگی پیش رو داریم که باید بگویم تراکتور سازی و پرسپولیس در کنار استقلال و سپاهان، تیم های بزرگ ایران هستند.

وی ادامه داد: تراکتور سازی در پنج سال اخیر نتایج درخشانی را کسب کرده است و سال گذشته نیز در بازی دراماتیک به قهرمانی نرسید که به هر حال باید قهرمان می شد. فکر می کنم تراکتور سازی امسال علیرغم اینکه اینکه ادینهو و تیموریان از تیم رفته اند، تیم بهتری دارند. بازی سنگین و سختی در پیش داریم.

برانکو در خصوص هدف دو تیم در بازی فردا، بیان کرد: هر دو تیم به دنبال نتیجه هستند و ما به شکلی که انتظار وجود داشت، لیگ را شروع نکرده ایم. فکر می کنم با حضور هواداران، بازی بزرگی برگزار خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس درباره مصدومان و محرومان تیمش، گفت: ما یکسری مشکلات داریم و آقای حیدری به دلیل مصدومیت و بابک حاتمی به دلیل محرومیت حضور نخواهند داشت. کفشگری و نوروزی نیز مصدوم هستند که البته این موضع در تلاش ما برای پیروزی تاثیری نخواهد داشت.

وی، اظهار داشت: من به باخت فکر نمی کنم و در تلاش برای کسب سه امتیاز خواهیم بود. فوتبال است و در نهایت می بینیم چه نتیجه ای رقم می خورد.

وی درباره پیش بینی خود از نتیجه دیدار، بیان کرد: فوتبال را نمی شود هیچ وقت پیش بینی کرد و نتیجه از قبل مشخص نیست. ما پیش از هر چیز، شاهد بازی زیبا خواهیم بود. دو تیم پیش از این بازی های زیبایی را از خود نشان داده اند ولی نتیجه لازم را کسب نکرده اند.

سرمربی سرخ پوشان، گفت: بازی سنگینی مقابل ملوان داشتیم و بازیکنان در فشار بالا بازی کرده اند. منطقی است که انتظار خستگی بازیکنان را داشته باشیم.

وی در مورد اتفاقات رخ داده برای مکانی در دقایق پایانی مصاف تیم های پرسپولیس و ملوان، گفت: سوشا مکانی تمام تلاشش را برای کار کردن در پرسپولیس گذاشته است و از خودش مایه می گذارد تا موفق شویم. این بازیکن در دیدار گذشته مقابل ملوان، یک واکنش غیر معقول داشت ولی متوجه نشدیم که چرا از داور چهارم کارت زرد دریافت کرد. فکر نمی کنم گرفتن کار زرد از داور چهارم، برای رفتار او توجیهی داشته باشد.

وی در خصوص هواداران تراکتور سازی و استقبال آنها از این بازی، اظهار داشت: تبریزی ها تیم بزرگ خود را به نام تراکتور سازی دارند و برای تیمشان زندگی می کند که طبیعی است پرسپولیس در تبریز هواداری نداشته باشند. امیدوارم ورزشگاه پر شود که انتظار ما نیز همین است. همه ما برای هواداران و تماشاگران بازی می کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *