برانکو: مستحق پیروزی امتیاز بودیم/ راه های نفوذ تراکتور سازی را بستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس تا این هفته بازی های خوبی را انجام داده که مستحق قرار گرفتن در بالای جدول هستیم.

به گزارش تبریز بیدار، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: اول از همه چیز درگذشت جمعی از مسلمانان در مناسک حج و در روز عید قربان را به خانواده های آنان تسلیت میگویم.  در مورد بازی امروز باید بگویم از اینکه بازیکنانم یک بازی منظم و منسجم به نمایش گذاشتند، بسیار خوشحال هستم.

وی ادامه داد: ما تمام راه های نفوذ را بسته بودیم و خیلی خوب حمله میکردیم. واقعا مستحق کسب سه امتیاز مقابل تراکتور سازی بودیم، من از بازیکنانم تشکر میکنم و بخاطر این بازی منظم به آن ها تبریک میگویم.

سرمربی پرسپولیس درباره موقعیت های تیمش، بیان کرد: ما از دقیقه اول تمام تلاشمان کسب پیروزی بود و با بازی خوب بازیکنانم، موقعیت های زیادی روی دروازه تراکتور به وجود آوردیم .

برانکو ادامه داد: ما در ضد حملات موقعیت های زیادی داشتیم که به خوبی استفاده نکردیم ولی پنالتی را توانستیم به گل تبدیل کنیم.

وی، گفت: ما تا کنون نشان دادیم که استحقاق بالای جدول را داشتیم و در همه بازی های که انجام دادیم، خوب و یا عالی بودیم ولی اتفاقات فوتبال باعث شده که صدر نشین نباشیم.

سرمربی سرخ پوشان درباره تعطیلات لیگ برتر، اظهار داشت: حالا که تیم، ریتم بازی خود را پیدا کرده به تعطیلات میرسیم که البته این مورد برای همه تیم ها یکسان می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.