اولیویرا: موقعیت گل زنی داشتیم/ باید تمریناتمان را زیاد کنیم

سرمربی تراکتور سازان، گفت: ما در استفاده از موقعیت های گل مشکل داریم و باید تمرینات بیشتری را انجام بدهیم.

به گزارش تبریز بیدار،  سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پس از دیدار مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: بازی ای که ما انجام دادیم، نشان دهنده این بود که تیم تراکتور نتوانست موقعیت ایجاد کند ولی در کار دفاع خوب بود. ما در نیمه اول و دوم، موقعیت گل زنی داشتیم ولی نتوانستیم استفاده کنیم.

وی ادامه داد: طبیعتا اگر گل نزنیم، کارمان به مشکل برخورد می کرد که در نهایت تیم پرسپولیس توانست از پنالتی استفاده کرده و ۳ امتیاز را کسب کرد.

سرمربی سرخ پوشان تبریزی درباره اعتراض شاهین ثاقبی به تعویضش، بیان کرد: درباره شاهین ثاقبی باید بگوییم که همه ما جوان بودیم و او هم جوان است که فقط ۲۰ سال دارد. با این کارش اول به خودش و پس از آن نیز به دوستان، باشگاه و هواداران احترام نگذاشت. ما نمیتوانیم از این کار ثابقی گذشت کنیم  ولی قطعا او دیگر این کار را نمیکند.

اولیویرا، گفت: در تمرین هایمان روی سانتر ها خیلی کار میکنیم ولی متاسفانه در زمان بازی ها به بیرون یا خیلی بلند می فرستیم.

سرمربی تراکتور سازان درباره عدم ایجاد موقعیت، اظهار داشت: چیزی که من را خیلی نگران کرده این است که اصلا موقعیت گلزنی نمی توانیم ایجاد کنیم. وقتی بازیکنانم نم یتوانند موقعیت ایجاد کنند، کاری از دستمان بر نمی آید و فقط باید تمرینات خود را زیاد کنیم.

وی ادامه داد: من در هر ۴ باری که به تبریز آمده ام، با تراکتور متفاوتی روبرو شده ام که این کار من را سخت تر میکند. با وجود این موضوعات، من همیشه با انگیزه بودم و تمام تلاش خود را انجام دادم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.