دروازه بان تراکتور سازی: با آمادگی کامل در تیم امید حضور دارم

دروازه‌بان تیم فوتبال امید گفت: شرایط خوبی دارم و با آمادگی کامل از رقابت‌های لیگ برتر به اردوی تیم امید آمده‌ام.

به گزارش تبریز بیدار، محمدرضا اخباری در خصوص شرایط تیم فوتبال امید در آستانه آغاز رقابت‌های غرب آسیا گفت: خوشبختانه تیم در شرایط بسیاری خوبی به سر می‌برد و با توجه به برگزاری اردوی هلند در ماه گذشته و حضور بیشتر بچه‌ها در رقابت‌های لیگ، بازیکنان هم با آمادگی کامل به مسابقات آمده‌اند. در چند روز گذشته نیز تمرینات خوبی را برگزار کردیم و بازیکنان با آب‌و‌هوای قطر آشنا شده‌اند.

دروازه‌بان تیم امید در خصوص همگروهی ایران با بحرین و عربستان عنوان کرد: تیم ما در سخت‌ترین گروه قرار گرفته و دو تیم قدرتمند در مرحله گروهی حریف ما هستند اما همین مسئله قطعا انگیزه تیم ما را برای کسب موفقیت بیشتر می‌کند. امیدوارم بتوانیم با قدرت حریفان خودمان را شکست بدهیم و صعود کنیم.

اخباری در خصوص شانس قهرمانی تیم ایران گفت: تیم ما با دو هدف در این تورنمت شرکت کرده است. اول اینکه آمادگی و تدارک خوبی برای بازی‌های مرحله نهایی انتخابی المپیک داشته باشیم و محک جدی بخوریم و در وهله دوم اینکه قهرمانی در این مسابقات به لحاظ روحی روانی و بالا بردن اعتماد به نفس به تیم ما کمک کند که امیدوارم این اتفاق بیفتد.

دروازه‌بان تیم امید در پایان در خصوص وضعیت خودش تصریح کرد: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و با آمادگی کامل از رقابت‌های لیگ به اردو آمدم و قطعا با تمام توان در خدمت تیم امید خواهم بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.