کاپیتان پرسپولیس درگذشت/نوروزی به سفر ابدی رفت

بامداد امروز کاپیتان فوتبال پرسپولیس به دیار باقی شتافت.

به گزارش تبریز بیدار، هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس به دلیل سکته قلبی در ساعت ۴ صبح امروز به بیمارستان آتیه منتقل شد اما متاسفانه این بازیکن جان خود را از دست داد.

همه اعضای کادر فنی و بازیکن تیم پرسپولیس به همراه تعدادی از پیشکسوتان این باشگاه امروز در بیمارستان آتیه حاضر شدند و با کاپیتان فقیدشان وداع کردند.

به دلیل اینکه مرحوم هادی نوروزی در منزل در گذشته پیکر وی به پزشک قانونی منقل شد تا پس از معاینات جواز دفن این بازیکن پرسپولیسی صادر شود.

طبق گفته یکی از اعضای خانواده نوروزی به احتمال فراوان پیکر کاپیتان تیم پرسوپلیس در شهر زادگاه وی در استان مازندران دفن خواهد شد.

این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس در ساختمان محل این باشگاه تشکیل جلسه دادند تا تصمیمات لازم برای برگزاری مراسم باشکوه تشییع جنازه کاپیتان تیم فوتیبال پرسپولیس اتخاذ شود.

گفتنی است که مسئولان کمیته ملی المپیک ایران اعلام کردند که در صورت تمایل خانواده مرحوم، حاضرند که مقدمات به خاکسپاری کاپیتان فقید پرسپولیس در قطعه نام آوران بهشت زهرا را فراهم کنند.

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی ضایعه درگذشت این بازیکن را به جامعه ورزشی کشور، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و خانواده این ورزشکار تسلیت گفته و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات الهی را از خداوند متعال خواستار است.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

تبریز بیدار، این ضایعه را به خانواده نوروزی و جامعه ورزش تسلیت می گوید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *