نامه نگاری عضو هیات رئیسه مجلس به استاندار آذربایجانشرقی درباره مشکلات تیم تراکتور؛

تراکتور سازی را به شرکت مس انتقال دهید/پیشنهاد ۵ گانه فرهنگی به جبارزاده

محمد حسین فرهنگی با ارسال نامه ای به استاندار آذربایجانشرقی خواستار رفع مشکلات تیم تراکتور سازی شد. وی در این نامه از جبارزاده خواسته است تراکتورسازی به شرکت ملی مس ایران انتقال یابد.

به گزارش تبریز بیدار محمد حسین فرهنگی با ارسال نامه ای به استاندار آذربایجانشرقی خواستار رفع مشکلات تیم تراکتور سازی شد. وی در این نامه از جبارزاده خواسته است تراکتورسازی به شرکت ملی مس ایران انتقال یابد.

در ادامه متن کامل نامه فرهنگی به استاندار را میخوانید:

برادر ارجمند جناب آقای جبارزاده استاندار محترم آذربایجانشرقی

با سلام و تحیات

نظر به اینکه اطلاع داشتم تیم فوتبال محبوب ورزش دوستان آذربایجان یعنی تراکتور سازی این روها حال خوبی ندارد روز جمعه در بازی تراکتور و پرسپولیس در استادیوم یادگار امام (ره) حضور یافتم. 

بر خلاف ایام خوش تیم، تنها یک نفر از مسئولین شهری در آنجا حضور داشت. در ورزشگا برخی از واقعیت های تلخ و آزار دهنده مشهود بود. در کنار مشکلات داوری که در این بازی نیز بمانند گذشته وجود داشت، مسائل داخلی تیم نیز در روند بازی کاملاً موثر و آشکار بود. بی انگیزگی بازیکنان، مربی غیر فعال، مدیریت درگیر با مشکلات پشتیبانی و مالی و سرانجام تماشاگران دردمند و ناراحتی که با دیدن مسئولی با تمام وجود ناراحتی و نگرانی های خود را اظهار می کردند.

با توجه به تجارب گذشته در پی بی نتیجه بودن طرح حضوری مسائل و مکاتبه فی مابین، بدینوسیله با استفاده از این روش و طرح آن در میان افکار عمومی پیشنهاد هایی را اعلام میدارم و آمادگی دارم در صورت نظر موافق جنابعالی با کمک همکاران دیگر، در عمل نیز آنها را پیگیری نمایم.

۱- توافق با شرکت ملای مس ایران جهت انتقال بخش اصلی و مالکیت و حمایت همیشگی مالی و پشتیبانی از تیم با همکاری شرکت تراکتور سازی

۲- اختصاص پروزه های اقتصادی معین در هر کدام از مناطق شهرداری تبریز. 

۳- استقبال از بخش خصوصی در کشور برای تملک تیم و حمایت مستمر از آن.

۴- ترکیبی از موارد مذکور یعنی باشگاهی که سهام معینی از ان متعلق به دو یا سه محور مذکور باشد.

۵- هر کاری جنابعالی و مسئولان ذیربط برای برون رفت از وضعیت فعلی اتخاذ فرمایند. 

در پایان امیدوارم پیش از انکه دیر شود تصمیم مناسبی اتخاذ گردد. 

دکتر محمد حسین فرهنگی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.