با اعلام حمایت از اولیویرا/

عباسی: مذاکره با نویدکیا صحت ندارد/ باید به سرمربی زمان کافی بدهیم

مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی تبریز گفت: تونی اولیویرا مربی بزرگ بوده و ما باید به او وقت کافی را بدهیم و به‌طورقطع ۱۰۰ درصد از او حمایت می‌کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی تبریز در گفتگویی با اشاره به جزئیات موضوع واگذاری تراکتورسازی به شرکت صنایع مس گفت: آقای فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی نامه‌ای دادند که ما خواستیم هر درخواستی که داده می‌شود به‌صورت مکتوب باشد تا مقامات بالا بتوانند در این زمینه تصمیم‌گیری کنند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اعلام نارضایتی نسبت به محرومیت هواداران تراکتورسازی از حضور در یک دیدار خانگی تأکید کرد: ما به کمیته انضباطی رفته و صحبت‌هایی با مسئولان مربوطه انجام دادیم.

عباسی افزود: ما به آن‌ها اعلام کردیم که تیم‌هایی چون تراکتورسازی که هوادار دارند به‌طور حتم با چنین مشکلاتی نیز روبه‌رو می‌شوند و این موضوع طبیعی است. به‌طور حتم جایی که هوادار نباشد حاشیه‌ای هم نخواهد بود ولی صحبت اصلی ما این است که بحث تحریک تماشاگران در استادیوم بسیار مهم بوده و در صورت تحریک نتیجه منفی می‌گیریم.

وی اظهار داشت: ما درباره انتخاب محسن ترکی به‌عنوان داور مسابقه نامه زده بودیم و در این زمینه صحبت‌هایی انجام دادیم ولی خود دوستان متأسفانه قادر به حل برخی مشکلات بین خودشان نیستند. تیم تراکتورسازی با هواداران پرشوری که دارد برای فوتبال ایران افتخاری محسوب می‌شود و AFC به خاطر همین تماشاگران نمرات زیادی به فوتبال ما اختصاص داده است.

عباسی خاطرنشان کرد: اگر جریمه و محرومیتی از سوی کمیته انضباطی صورت گیرد این فوتبال ایران خواهد بود که متضرر می‌شود. ما در این زمینه نامه‌نگاری‌های لازم را انجام دادیم و نسبت به این رأی معترض هستیم.

وی بابیان اینکه نگرانی ما بیشتر در مورد نریمان جهان و آقایی بود، خاطرنشان کرد: ما در روزهای گذشته جلسه‌ای در تهران با آقای زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز برگزار کردیم که در پایان این جلسه مقرر شد این بازیکنان تا پایان فصل در تراکتورسازی بمانند و از این محبت مالک باشگاه گسترش فولاد تشکر می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره وضعیت فرید بهزادی کریمی تصریح کرد: در مورد این بازیکن تاکنون مذاکره‌ای با مدیران باشگاه صبای قم نداشتیم ولی تلاش می‌کنیم در ادامه نظر مثبت آن‌ها را جلب کنیم و وی بتواند با دریافت رضایت‌نامه از صبا در تراکتورسازی بماند.

وی با تکذیب شایعاتی مبنی بر مذاکره باشگاه با محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان اصفهان گفت: این خبر صحت ندارد و ما هیچ صحبتی با این بازیکن نداشتیم.

سعید عباسی درباره اینکه تعدادی از بازیکنان تیم به دلیل پایان خدمت مقدس سربازی احتمال دارد از این تیم جدا شوند، گفت: به‌طور حتم بختیار رحمانی تا آخر فصل در تراکتورسازی خواهد بود و در مورد احمد عبدالله زاده هم مذاکرات لازم را با نیروی زمینی انجام دادیم تا بتواند تا پایان فصل در تیم تراکتورسازی بماند.

وی ادامه داد: تراکتورسازی یک برند است و ممکن است سهامدار پیدا کند. هرچند به عقیده من تیم تراکتورسازی متعلق به مردم آذربایجان است و سهامدار اصلی این تیم باید همین مردم باشند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اعلام حمایت ۱۰۰ درصدی از تونی اولیویرا گفت: اولیویرا یک مربی بزرگ است و ما باید به او وقت کافی را بدهیم و به‌طورقطع ۱۰۰ درصد از او حمایت می‌کنیم.

عباسی ادامه داد: ما تلاش می‌کنیم با حضور و حمایت بیشتر در کنار تیم بتوانیم مشکلات موجود را از میان برداشته و نتایجی که تا امروز به‌دست‌آمده است را در ادامه جبران کنیم.
عباسی با اعلام اینکه از نظرات پیشکسوتان تیم استفاده می‌کند، گفت: ما صحبت‌هایی با بعضی از دوستان داشتیم و لیستی از پیشکسوتان را تهیه‌کرده‌ایم ولی متأسفانه با حواشی و مشکلاتی روبه‌رو هستیم و هنوز نتوانستیم کار را به پایان برسانیم. ما تلاش می‌کنیم نکات منفی را به مثبت تبدیل کرده و روندی صعودی طی کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *