حقیقت پور خبر داد:

جاده اردبیل – بستان آباد با کمک یک خیر تکمیل می شود / احداث راه ارتباطی مشگین شهر به سراب

در جلسه مشترک منصور حقیقت پورنماینده اردبیل – نیر ، نیمن و سرعین و فرمانداران شهرستان های سراب و نیر موضوع چهاربانده کردن جاده نیر به سراب و نیز احداث راه ارتباطی مشگین شهر به بخش مهربان از توابع شهرستان سراب مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

به گزارش تبریز بیدار به نقل از ایرنا، در این جلسه که مدیرکل راه و شهر سازی اردبیل و یکی از خیرین علاقمند به سرمایه گذاری در جاده سازی حضور داشت، حقیقت پور گفت : اتصال بخش مهربان به مشکین شهر از آرزوهای دیرینه مردم دوشهرستان می باشد و قرار است ‘علی مقدم’ یکی از خیرین اهل یخش مهربان ۱۰۰ میلیاردر ریال در احداث جاده ارتباطی بین دو شهرستان سرمایه گذاری کند وتوافق های اولیه نیز در این زمینه انجام گرفته است.


وی بیان کرد: احداث این جاده و اتصال سراب به مشگین شهر به توسعه اقتصادی بویژه در بحث گردشگری دو شهرستان کمک کرده و فاصله مشگین شهر تا تبریز را نیز کوتاه خواهد کرد .
حقیقت پورهمچنین از اعلام آمادگی این خیر در کمک به اجرای طرح راه آهن بستان آباد – سرعین – اردبیل خبر داد.

نماینده مردم اردبیل ، نمین ، نیر و سرعین همچنین از آماده شدن بخشی از مسیر چهارباند کردن جاده بستان آباد به سراب خبر داد و اظهار کرد : ادامه این مسیر تا شهرستان نیر در سال جاری و سال آینده پیش بینی شده است.


داود گرشاسبی فرماندارشهرستان سراب نیز در خصوص راه مهربان به مشکین گفت : این جاده یکی از مهمترین پروژه های عمرانی منطقه خواهد بود و می تواند ارتباط دو استان اردبیل و آذربایجان شرقی را بیش از پیش افزایش دهد .


وی بیان کرد: این راه مناطق گردشگری ، آب گرم و مراکز تجاری و عشایری دو شهرستان سراب و مشگین شهر را به هم متصل کرده و ضروری است که هر چه سریعتر اجرا گردد.


اکبر صمدی فرماندارشهرستان نیر هم در این نشست با اشاره به اهمیت چهاربانده کردن محور نیر به سراب و اجرای راه ارتباطی کریق به آرموداق – نیر به کورائیم و کورائیم به خلفلو اشاره کرد و خواستار حضور خیرین درتکمیل آنها شد.


علی حیدری مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل هم با اشاره به اهمیت راه ارتباطی مهربان به مشکین شهر گفت: طول این مسیر ۳۲کیلومتر می باشد که ۸کیلومتر آن درحوزه استان آذربایجان شرقی می باشد که با استاندارد راه فرعی در حال بهسازی میباشد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.