گله‌مندی سرپرست تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای از میزبانی تبریز؛

در مسابقات آسیایی زورخانه بیشتر به مدیران توجه شد تا ورزشکاران!

سرپرست تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای از نحوه میزبانی تبریز در پنجمین دوره مسابقات آسیایی گله کرد.

به گزارش تبریز بیدار، علی عددی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص سطح فنی پنجمین دوره مسابقات قهرمانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی اظهار کرد: بعد از گذشت چندین سال از برگزاری رقابت‌های بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای، سطح فنی مسابقات بسیار بالا رفته و توجه تیم‌های حاضر در رقابت‌ها، به سمت انجام صحیح حرکات کشیده شده است.

او افزود: متاسفانه در حال حاضر بر اساس قوانین داوری این رشته، بیشتر به تعداد حرکات توجه می‌شود و امیدوارم در آینده، درستی و کیفیت حرکات مورد ارزیابی قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: این موضوع جای خوشحالی دارد که ورزش‌های زورخانه‌ای در آسیا جایگاه خود را پیدا کرده است و حتی کشورهای جدیدی از جمله کره جنوبی، سریلانکا و بنگلادش هم برای اولین بار به این مسابقات آمده‌اند.

عددی بیان کرد: روز گذشته در مسابقات میل‌گیری سنگین، ورزشکار ایران با گرفتن ۳۷۰ جفت موفق شد رکورد دنیا را بهبود ببخشد و در سایر رشته‌ها نیز ایرانی‌ها حرف اول را زدند.

او در خصوص مسابقات روز آخر این رقابت‌ها گفت: امروز نیز مسابقات کشتی پهلوانی برگزار می‌شود و کشتی‌گیران ما در حد متوسط هستند و امیدوارم قرعه خوبی به ما بخورد تا بتوانیم روی سکو برویم.

سرپرست تیم ملی ورزش‌های زورخانه‌ای، کشورهای عراق، افغانستان، تاجیکستان و نپال را اصلی‌ترین رقیبان ایران در مسابقات کشتی پهلوانی عنوان کرد.

عددی در پایان با اظهار گله‌مندی از میزبانی تبریز خاطرنشان کرد: متاسفانه وضعیت اسکان ورزشکاران در این مسابقات مطلوب نبود و توجه مسئولان تبریزی، بیشتر به مدیران و داوران و دیگر میهمانان بود؛ در حالی که باید به ورزشکاران حاضر در مسابقات بیشتر از بقیه توجه می‌شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *