وعده ای که به واقعیت نرسید؛

استخرشدن زیرگذر های تبریز+عکس

علی رغم وعده‌های مسئولین شهری بعد از آب گرفتگی های سال گذشته، باز هم با شروع باران های پاییزی زیرگذرهای تبریز دچار آب گرفتگی شد.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از آناج، سال گذشته همراه با شروع بارش‌های بارانی، آب گرفتگی زیرگذرها و معابر نیز شروع شد، علی‌رغم تمام هشدارها و تذکر برخی از نمایندگان مردم به مسئولین شهرداری این آب گرفتگی‌ها ادامه داشت و شهروندان از این بابت به شدت ناراضی بودند.

هر بار که باران تندی در شهر می‌بارید همه منتظر دیدن عکس‌های تبدیل شدن زیرگذرها به استخر شنا بودند، این رویه تا پایان زمستان گذشته ادامه داشت، برخی عدم رعایت نکات فنی در زیرگذرها را بهانه کردند و برخی دیگر وقوع چنین حوادثی را طبیعی عنوان کردند.


با شروع فصل بهار مسئولین شهرداری قول دادند این مشکل را حل کنند تا در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم، اما آب‌ گرفتگی‌های اخیر با اظهارات برخی از اعضاء شورا و مسئولین امر منافات دارد، گویا این مشکل آب گرفتگی‌ها به همین راحتی قابل حل نیست.

Image title

در بارندگی های اخیر تقاطع‌های غیر هم سطح تازه تاسیس که به گفته معاونت عمرانی نکات فنی آن رعایت شده بود، دچار آب گرفتگی شد، در بارندگی دیشب نیز بسیاری از زیرگذرها از جمله تقاطع غیرهم سطح فلکه دانشگاه دچار آب گرفتگی شد.

حال باید منتظر ماند و دید تدابیر کمیسیون عمران شورا و معاونت‌های شهرداری برای حل این مشکل چه خواهد بود، قطعا چنین وقایعی عملکرد مثبت شهرداری را هم زیر سوال می‌برد و خسارات زیادی را به شهروندان تحمیل می‌کند، شاید ساده‌ترین خسارت گذر عمر در پشت بی تدبیری مسئولین باشد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.