تساوی ماشین سازی مقابل شهرداری اردبیل

شاگردان دست نشان، در هفته یازده مسابقات لیگ دست یک فوتبال کشور، میهمان داماش گیلان می باشند. این بازی روز دوشنبه ۲۷ مهر ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.

به گزارش تبریز بیدار، تیم های  ماشین سازی تبریز و شهرداری اردبیل از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور امروز  به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند تا در روز پیروزی مدعیان در خارج از خانه، دو تیم امتیازات این بازی را تقسیم کنند.

 این بازی در نیمه اول بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم فرزاد محمدی مهاجم ماشین سازی در دقیقه ۶۶ دروازه تیم مهمان را باز کرد تا تیم میزبان پیش بیافتد اما تیم شهرداری اردبیل که در این بازی بدون سرمربی در بازی حاضر شده بود در دقیقه ۸۶ توسط میرعلی سیدسلیمانی گل تساوی را به ثمر رساند تا بدین ترتیب دربی آذربایجان به تساوی یک بر یک بیانجامد.

همچنین در اواخر بازی نیز درگیری شدیدی بین بازیکنان ماشین سازی و شهرداری اردبیل رخ داد که موجب توقف چند دقیقه‌ای این دیدار شد که با وساطت کادرفنی هر دو تیم قائله خاتمه یافت.

سبزپوشان تبریزی پیش از این با سه برد، پنج تساوی و یک شکست، ۱۴ امتیازی بودند که با این تساوی ۱۵ امتیازی شده و در رده دهم قرار گرفتند.

شاگردان دست نشان روز دوشنبه (۲۷ مهر) و از ساعت ۱۵ در هفته یازده مسابقات لیگ دست یک فوتبال کشور، میهمان داماش گیلان می باشند.

ترکیب ماشین سازی تبریز: پیمان شاملو، علی جراح کار، مهدی محمدپور (۷۰ – اکبر آفاقی)، مجتبی بیژن، پویا سیف پناهی، سجاد سیفی، ایمان رئیسی نسب (۶۲ – حسین دوستدار)، امین قاسمی نژاد، افشین دانشیان، فرزاد محمدی و حسین قره داغی.

ترکیب شهرداری اردبیل: رحیم اصغرزاده، نصرت غنی زاده (۳۸ – علی سلیمانی)، سید مهران موسوی، محمد سیا، احسان کیانی، بهمن یوسفی زاده، نوید خدا بنده لو (۶۷ – علی سلیمانی)، سید روح الله نعمتی، علی علیزاده، سجاد عرفانی (۷۹ – مرتضی حیدری) و پیمان رنجبر. 

اخطار: ایمان رئیسی نسب، افشن دانشیان و سجاد سیفی از ماشین سازی و پیمان رنجبر از شهرداری اردبیل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *