اسکوچیچ: برای پیروزی مقابل تراکتورسازی آماده‌ هستیم/ از روند اماده سازی تیم در تعطیلات رضایت دارم

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل فولاد خوزستان امیدوار است تیمش با پیروزی مقابل تراکتورسازی از شرایط بد فاصله بگیرد.

به گزارش تبریز بیدار، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش بازی مقابل تراکتورسازی تبریز با تسلیت به مناسبت آغاز مراسم سوگواری امام حسین (ع)، اظها‌ر کرد: ما در ۲۰ روز تعطیلی سعی کردیم حداکثر استفاده را در جهت آماده سازی روحی – روانی و جسمی بازیکنان‌مان انجام دهیم. از روند آماده سازی رضایت دارم و امیدوارم که با پیروزی در بازی فردا (جمعه ) از این مراحل عبور کنیم.

وی درباره شرایط خانزاده نیز عنوان کرد: فکر می‌کنم که بتواند بازی کند، چرا که از نظر فیزیکی آماده است. البته بازیکنی که مدتی بازی نکرده این موضوع روی او تاثیرگذار است، ولی امیدوارم که تاثیرات این موضوع روی خانزاده حداقل باشد.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که درباره جذب مهاجم خارجی به کجا رسیدید؟ خاطر‌ نشان کرد: خیلی راحت است که یک بازیکن خارجی بیاوریم، ولی جذب یک بازیکن خارجی خوب کار ساده‌ای نیست.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره وقفه‌های ایجاد شده در لیگ چیست و این موضوع تا چه حدی بر روی فولاد تاثیر گذاشته است، عنوان کرد: به من اجازه دهید تا درباره تاثیر این موضوع بر روی فولاد صحبتی نکنم و از تاثیرات کلی آن می گویم. وقفه‌های ایجاد شده تاثیر منفی می‌گذارد و روی بازی‌ها تاثیرگذار است.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل فولاد خوزستان در ارزیابی از تیم تراکتورسازی تبریز نیز ا‌ضافه‌ کرد‌: نقاط ضعف و قوت حریف را بررسی کرده‌ایم ولی آنچه که مهم است شرایط تیم خودمان است و این که بازیکنانم برابر حریف چگونه برای کسب سه امتیاز بازی کنند. تراکتورسازی تیمی است که مشکل خاصی ندارد و همیشه منظم کار خود را انجام می‌دهد.

وی در پاسخ به این سوال که عبدالله زاده برای بازی کردن از نیم فصل مشکلی ندارد نظر شما راجع‌ به این بازیکن چیست؟ خاطر‌ نشان کرد: من دوست دارم که عبدالله زاده را در نیم فصل به خدمت بگیریم. البته اگر شرایط اجازه بدهد، چرا که نمی دانم شرایط جذب بازیکنانی که سربازی‌شان به اتمام می‌رسد در نیم فصل به چه صورتی است.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که آیا جذب بازیکن ایرانی مد نظر شماست؟ ا‌ضافه‌ کرد‌: اکنون امکانات آن را نداریم ولی تجربه ثابت کرده که جذب بازیکن ایرانی سخت است، چرا که آنها به شرطی می آیند که پول خوبی به آنها داده شود.

وی در ادامه بیا‌ن‌ کرد: من همیشه امیدوار هستم، چرا که وقتی انسان‌ها کار خود را به نحو احسن انجام دهند آرامش خاطری در برابر وجدان خودشان دارند. من در آنچه که می‌توانم تاثیرگذار باشم از خود مایه می گذارم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که پیروزی برابر تراکتورسازی تبریز تا چه اندازه از نظر روحی تیم را متحول می‌کند؟ پاسخ داد: من مطمئن هستم که بازیکنانم اگر بخواهند می‌توانند هر کاری را انجام دهند ولی چیزی که برای من بسیار اهمیت دارد جو ناسالمی است که اطراف تیم به وجود آمده و متاسفانه تاثیرات منفی روی تیم می‌گذارد.

وی در ادامه و در پاسخ به این سوال که اگر تیم نتیجه‌ نگیرد شرایط کاری او چه می‌شود؟ خاطر‌ نشان کرد: اگر از سالن بروید و ماشین در خیابان شما را بزند چه می‌شود؟ به‌ هر‌ حال من هیچ وقت منفی فکر نمی‌کنم، چرا که به خودم اعتقاد دارم.

اسکوچیچ بیا‌ن‌ کرد: از کار کردن با بازیکنان در این مدت راضی بوده‌ام. آنها با وجدان کار کرده‌اند. فکر می‌کنم که بازیکنان به اهمیت بازی فردا واقف هستند و انتظار یک بازی خوب را داریم، چرا که این موضوع در تمرینات تیم دیده‌ام.

وی در ادامه این نشست در پاسخ به این سوال که آیا با پیروزی بازی فردا جو منفی که در اطراف تیم به وجود آمده برطرف می‌شود؟ خاطر‌ نشان کرد: طبیعی است که هر نتیجه‌ مثبتی تاثیر گذار خواهد بود و این مهم است که به کار و اهداف خودمان فکر کنیم و کاری به حاشیه نداشته باشیم. هر کسی که در این جوهای ناسالم به فکر منافع خود است و همیشه در این جوهای ناسالم عشق و علاقه به فولاد کمتر دیده می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *