شهرتی فر:

تا جایی که گاز مردم در زمستان قطع نشود از سوخت مازوت استفاده نخواهیم کرد/ مصلحت سردرود در الحاق به تبریز است

فرماندار شهرستان تبریز گفت: تا جایی که سوخت گاز امسال اجازه دهد و آسیبی به استفاده مردم در زمستان وارد نیامده و منجر به قطعی گاز نشود نیروگاه حرارتی تبریز از سوخت مازوت استفاده نخواهد کرد.

به گزارش تبریز بیدار، رحیم شهرتی‌فر در در جلسه رسیدگی به مشکلات پروژه‌های عمرانی نیمه تمام سردرود، با اشاره به هوای تمیز شهر سردرود اظهار داشت: به دلیل عدم استفاده نیروگاه حرارتی تبریز از سوخت مازوت ما شاهد هوای پاک این شهر هستیم و تا جایی که سوخت گاز امسال اجازه دهد و آسیبی به استفاده مردم در زمستان وارد نیامده و منجر به قطعی گاز نشود از سوخت مازوت استفاده نخواهیم کرد.

وی در خصوص پروژه پل ورودی تبریز ـ سردرود بیان کرد فعلا با امکانات موجود و با همکاری شهرداری سردرود شهرداری منطقه ۷ تبریز و شهرداری تبریز کارهای اجرایی پروژه ادامه یابد تا در بودجه‌بندی سال ۹۵ به صورت نقدی و غیرنقدی بودجه‌ای برای تکمیل فرآیند پل در نظر بگیریم.

شهرتی‌فر گفت: سردرود یکی از شهرهای مهم تبریز است و حل مسائل و مشکلات این شهر از دغدغه‌های اصلی مسئولان شهرستان تبریز است.


فرماندار تبریز با بیان اینکه مصلحت شهر سردرود الحاق به تبریز و درآینده استفاده از ظرفیت عظیم این شهر است، گفت: تامین اعتبارات مورد نیاز برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام سردرود توجه و مساعدت‌های شورای شهر و شهرداری تبریز و سایر مسئولان استانی را می‌طلبد.


وی با انتقاد از عدم تامین اعتبارات پروژه‌های عمرانی سردرود گفت: پروژه‌های عمرانی این شهر مانند پل ورودی سردرود در دولت قبلی به صورت ناقص و مطالعه نشده آغاز شده‌اند که متاسفانه مردم، دولت و دستگاه‌های اجرایی درگیر نواقصات این پروژه‌ها شده‌اند.

شهرتی‌فر از تنظیم طرح جامع تبریز خبر داد و گفت:  طرح جامع شهر تبریز در خصوص بخش‌ها و روستاهای متصل به تبریز در دست تهیه است که ان‌شاءالله در این طرح مشاور مسائل مربوط به سردرود را هم لحاظ می‌کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.