رییس دانشگاه تبریز پاسخ داد:

جزئیات خودکشی دانشجوی پسر در دانشگاه تبریز

محمدرضا پورمحمدی گفت: مرحوم اهل شهرستان اهر و از دانشجویان درس‌خوان بود که در محوطه دانشگاه دست به خودکشی زد.

به گزارش تبریز بیدار، محمدرضا پورمحمدی در گفت‌وگو با آناج با اشاره به خودکشی یکی از دانشجویان پسر دانشگاه تبریز که در رشته زمین شناسی مشغول به تحصیل بود، اظهار داشت: مرحوم از دانشجویان منظم بود و در پیگیری‌هایی که داشتیم متوجه شدیم وضعیت درسی مناسبی داشت.

وی ادامه داد: این دانشجوی اهری شب گذشته در محوطه خوابگاه شهرک امام خمینی(ره) اقدام به خودکشی کرده و دو نفر از دانشجویان با مراجعه به دفتر حفاظت فیزیکی مرگ وی را اطلاع دادند.


وی خاطرنشان کرد: بلافاصله بعد از وقوع این اتفاق ناگوار خانواده شخص را از جریان مطلع کردیم، گویا مشکلات روحی دلیل خودکشی این دانشجو بوده و مسئولین امر در حال پیگیری موضوع هستند. جسد وی به خانواده او تحویل داده شده و فردا در زادگاه خود تدفین خواهد شد.


رئیس دانشگاه تبریز با بیان اینکه این اتفاق در داخل خوابگاه رخ نداده است، اذعان داشت: در محوطه کسی نبوده که از خودکشی فرد جلوگیری کند، اگر این اتفاق در خوابگاه رخ می‌داد برادر مرحوم می‌توانست از خودکشی وی جلوگیری کند چراکه با او هم اتاقی بود.


وی افزود: دانشگاه مجموعه بسیار بزرگی است و قطعا ما نمی‌توانیم تمام دانشجویان را در بیرون از محل آموزش و خوابگاه کنترل کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.