در گفتگو با تبریز بیدار؛

عباسی: در رقابت های آسیایی حرفی برای گفتن خواهیم داشت/ همدلی در تیم شکل گرفته است/ هواداران به صحبت های حاشیه ای توجه نکنند

مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی تبریز گفت: خدا را شکر با تلاش های سرمربی همدلی در تیم شکل گرفته و امیدوارم رفته رفته به شرایط قهرمانی باز گردیم.

به گزارش تبریز بیدار، سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی در گفتگو  با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص وضعیت این تیم اظهار داشت: خدا را شکر که همدلی در تیم شکل گرفته و حضور آقای قلعه نویی تاثیر مثبتی در تیم داشته است که در سه جبهه تلاش خواهیم کرد و یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام حذفی هستیم.

وی ادامه داد: انشالله با گذشته زمان به شرایط قهرمانی برسیم که قطعا همین موضوع رخ می دهد. صحبت هایی با هیات مدیره در خصوص مسائل مالی داشته ایم و انشالله این موضوع نیز حل شود تا  تیم به شکل واقعی خود باز گردد.

مدیرعامل تراکتور سازان در خصوص آخرین وضعیت حمزه یونس و صحبت هایی مبنی بر جدایی این بازیکن، بیان کرد: این بازیکن در یکی از تمرینات روز های گذشته به دلیل مسائل مالی تمرین نکرده و صحبت هایی با سرمربی تیم انجام داده بود. بازیکنان سرباز مگر چقدر پول می گیرند؟ ولی با تمام تلاش در مسابقات حاضر می شوند. 

عباسی، گفت: بازیکنان و اعضای تیم از لحاظ روحی و روانی وضعیت بهتری نسبت به گذشته دارند که آقای قلعه نویی تلاش کرده اند تا همدلی در تیم شکل بگیرد. سرمربی تیم در رقابت های آسیای عملکرد خوبی داشته و ما حرف هایی برای گفتن در رقابت های آسیایی خواهیم داشت.

وی در خصوص هواداران سرخ پوشان تبریزی، اظهار داشت: هواداران قهری نداشتند ولی شاید سوء تفاهم هایی وجود داشت که باید بگویم نباید به صحبت های حاشیه ای توجه کنند. ما خودمان را در خدمت تراکتور سازی می دانیم. هواداران برای ما از یار دوازدهم نیز اهمیت بیشتری داشته و همیشه به حمایت های آنها نیاز داریم. 

                                              لینک عضویت در کانال تلگرام تبریزبیدار(اینجا)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.