میلانی خبر داد:

آغاز اکران فیلم های هنر و تجربه در تبریز با

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از اکران فیلم های هنر تجربه در سینما ۲۹ بهمن تبریز خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار، حسن میلانی صبح چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: اکران فیلم های سینمایی هنر تجربه روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته در سینما ۲۹ بهمن صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه اکران این فیلم ها تک سانسه است، افزود: فیلم های سینمایی هنر تجربه در سانس های گفته شده راس ساعت شش بعد از ظهر اکران می شود.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی ادامه داد: فیلم سینمایی هنر تجربه این هفته، فیلم «اشیا» به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار و به تهیه کنندگی محمد حسین قاسمی می باشد.

وی گفت: فیلم سینمایی «اشیا» زندگی زن بارداری از قشر ضعیف جامعه به نام لیلا را روایت می‌کند. او به همراه همسرش فرید و فرزند ۲ ساله‌اش مستاجر دو پیرزن مهربان است روزی برای لیلا میهمان می‌رسد که این مهمانی برای او ماجراهایی پیش می‌آورد …

میلانی اضافه کرد: گلاره عباسی، حسام بیگدلو، امیر غفارمنش، مهران رجبی، گیتی معینی، فاطمه شکری، رامسین کبریتی بازیگران این فیلم به شمار می روند.

وی در پایان اظهار داشت: گروه سینماهای «هنر و تجربه» تلاشی برای نمایش آن دسته از فیلم‌های با ارزش در میان فیلم‌های غیرتجاری است که اکران آنها می‌تواند جایگاه شایسته و درخور سازندگان آن‌ها را در جامعه سینمایی روشن کند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.