یک کشته بر اثر برخورد پراید و تریلر/ واژگونی پژو با ۳ کشته و زخمی

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: برخورد دو خودرو پراید ‌و تریلر در شهرک ارم تبریز، مصدومیت ۳ نفر و فوت یک نفر را به دنبال داشت.

به گزارش تبریز بیدار ، حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: بامداد امروز شنبه ساعت ۴:۳۰ تصادف پراید و تریلر در شهرک ارم تبریز، به اپراتوری فوریت‌های پزشکی تبریز اعلام شد.

وی ادامه داد: پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی ۲۱۹ و ۲۰۷ تبریز، به محل اعزام شدند و تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵، پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی، سه مصدوم را به بیمارستان استاد عالی‌نسب انتقال دادند و خبر فوت یک دختر ۴ ساله را نیز اعلام کردند.

حسینقلی‌زاده گفت: در تماس با اورژانس ۱۱۵ و اعلام موارد حوادث، بیان دقیق محل حادثه و مسیر، از جمله لاین حادثه و تعداد مصدومین تا نزدیک‌ترین پایگاه اورژانس ۱۱۵ نسبت به انتقال مصدومین اقدام شد.

واژگونی پژو مرگ یک نفر و مصدومیت دو نفر دیگر را به دنبال داشت

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌‌شرقی گفت: واژگونی خودروسواری پژو در جاده اهر‌ ـ تبریز منجر به مرگ یک نفر و مصدومیت دو نفر دیگر شد.
حسینقلی‌زاده گفت: در گردنه «گویجه‌بل» جاده اهر ـ تبریز، واژگونی خودروی سواری پژو ۲ نفر را راهی بیمارستان کرد.

وی گفت: با اعلام این حادثه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان اهر، پایگاه اورژانس ۱۱۵ «زنجیربلاغ» اهر و «ینگجه» هریس به محل حادثه اعزام شدند و تکنسین‌های اعزامی ۲ تن از سرنشین‌های خودرو پژو را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان باقرالعلوم اهر انتقال دادند و مرگ یک تن را در صحنه حادثه تائید کردند.

حسینقلی‌زاده گفت: اکثرا حوادث ترافیکی در نزدیکی شهرها روی می‌دهد و علل اصلی این حوادث خواب‌آلودگی و خستگی راننده است، که شاید با لحظه‌ای استراحت راننده شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.