وزیر ارتباطات نشان تبریز دریافت کرد

شهردار تبریز، با اعطای «نشان‌تبریز» و «نشان شهروند افتخاری» به وزرای ارتباطات و اقتصاد ایران و جمهوری آذربایجان، از اهتمام مشترک دو وزیر در توسعه مناسبت دو کشور با محوریت تبریز قدردانی کرد.

به گزارش تبریز بیدار، نشست مشترک اقتصادی و تجاری کشورمان و جمهوری آذربایجان با حضور دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان، دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان‌شرقی، دکتر صادق نجفی شهردار تبریز و شاهین مصطفی‌یف وزیر اقتصاد و صنعت جمهوری آذربایجان برگزار شد.


 ارتقای دیپلماسی شهروندی، توسعه همکاری‌های اقتصادی و مناسبات فرهنگی، مراودات علمی و دانشگاهی، حضور پزشکان ایرانی در جمهوری آذربایجان، برطرف کردن مشکلات گمرکی و مالیات‌های دریافتی از تجار آذربایجان‌شرقی، تبادل قابلیت‌ها و تجارب صنعتی، حضور پزشکان ایرانی جمهوری آذربایجان و روان‌سازی متقابل سفر شهروندان دو کشور از محورهای مهم مطرح شده در این نشست تخصصی بود.در پایان این نشست، دکتر نجفی، نشان و لوح یادبود «شهروند افتخاری تبریز» را به وزیر اقتصاد و صنعت جمهوری آذربایجان اعطا کرد.


همچنین از سوی شهردار تبریز «نشان تبریز» و لوح یادبود این نشان، به دکتر محود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری کشورمان اعطا شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.