اظهار نظر جالب پهلوان سال ۹۴

پهلوان سال ۹۴ ایران گفت: دریافت بازوبند پهلوانی از مادر سه شهید سرافراز هشت سال دفاع مقدس، افتخار بزرگی برای من است چرا که پهلوانان واقعی شهدا هستند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از ایرنا، جابر صادق زاده افزود: دریافت بازوبند پهلوانی سال ۹۴ از مادر شهیدان محمدرضا، یعقوب و علی رضا محمدپور صبور لحظه بسیار معنوی بود، فرزندان شهید ایشان پهلوانان واقعی هستند.

وی شب گذشته (جمعه ) موفق شد که بازوبند پهلوانی ایران در سال ۹۴ را دریافت کند. 

وی اظهار داشت: دیدار بسیار سختی مقابل عبدالله قمی در دیدار فینال داشتم، چرا که سایر رقبا یک دور استراحت داشتند و من به همین علت یک مسابقه بیشتر از سایر حریفانم در این رقابت ها داشتم. از اینکه توانستم عنوان ارزشمند پهلوانی ایران در سال ۹۴ را کسب کنم بسیار خوشحالم.

دارنده مدال طلای جوانان جهان افزود: کسب دوباره این عنوان پس از سه سال، نتیجه زحمات و تمرینات خوبی بود که پشت سر گذاشتم. امیدوارم شایسته این بازوبند که تاکنون بزرگان و پهلوانان ایران زمین بر دست خود بسته اند، باشم. گرفتن این لقب بسیارمهم است و وظیفه و مسوولیت سنگینی را بر دوش انسان می گذارد.

وی در باره پیروزی مقابل پرویز هادی پهلوان سال گذشته ایران گفت: در پهلوانی پرویز هادی هیچ شکی نیست و از اینکه مزد زحماتم را گرفتم و مقابل او پیروز شدم، خوشحالم. او سال گذشته موفق شد من را در همین رقابت ها شکست دهد اما امسال با تمریناتی که داشتم مقابل او به پیروزی رسیدم.

رقابتهای قهرمانی کشتی پهلوانی کشور یادواره زنده یاد علیرضا سلیمانی دارنده ۶ بازوبند پهلوانی و مدال طلای کشتی آزاد جهان ۳ و ۴ دی ماه در سالن ۶ هزار نفری شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار شد.

جابر صادق زاده که سابقه پهلوانی کشور را در سال ۱۳۹۱ دارد در دیدار فینال با نتیجه ۴ بر ۲ عبدالله قمی همشهری خود از مازندران را شکست داد و پهلوان کشور شد و جایزه ۳۰ سکه طلا را به خود اختصاص داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.