در نشت خبری قبل از بازی مطرح شد؛

رحیم زاده: برای سه امتیاز تلاش می کنیم/ خستگی در تیم ها به اوج رسیده است

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه احترام خاصی برای نفت تهران قائل هستیم، گفت: تنها به دنبال پیروزی مقابل نفت هستیم.

به گزارش تبریز بیدار، قادر رحیم‌زاده در نشست خبری تراکتور سازی قبل از دیدار مقابل نفت تهران از هفته شانزدهم لیگ برتر و در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود:  فردا اولین بازی نیم فصل‌مان را مقابل نفت تهران آغاز خواهیم کرد. به لحاظ فیزیکی، نیم فصل نشده اما به لحاظ روانی نیم فصل دوم را آغاز کرده‌ایم و شکل کار به گونه‌ای است که خستگی در تیم‌ها به اوجش رسیده و دو تیم منتظر رسیدن تعطیلات نیم فصل هستند تا بتوانند هم استراحت کرده و هم با نفرات جدیدی که به خدمت می‌گیرند، تمریناتشان را آغاز کنند.

رحیم‌زاده در ادامه افزود: نفت و تراکتور هر دو با ۲۲ امتیاز در کنار یکدیگر هستند و فردا هر دو تیم تلاش می‌کنند تا با کسب سه امتیاز، موقعیت خود را در جدول بهتر کنند.

وی در خصوص تیم نفت تهران نیز گفت: نفت از مربی و بازیکنان خوبی سود می‌برد اما با تمام احترامی که برای این تیم قائل هستیم، به تهران آمدیم تا سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم.

مربی تراکتورسازی تبریز در پایان و در خصوص محروم و مصدومی تیمش نیز گفت: شجاع خلیل‌زاده و آگوستا سزار به دلیل محرومیت، فردا نمی‌توانند تراکتور را در مقابل نفت همراهی کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.