در شبکه سهند؛

” زنده نامان ” با یاد باکری به روی آنتن می رود

« زنده نامان » عنوان مجموعه ای مستند است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که در هشت قسمت ۳۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی سالار حیدنژاد در حال تهیه است و تلاش می کند زندگی تعدادی از شهیدان والا مقام دوران هشت سال دفاع مقدس را به تصویر بکشد .

به گزارش تبریز بیدار « زنده نامان » عنوان مجموعه ای مستند است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که در هشت قسمت ۳۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی سالار حیدنژاد در حال تهیه است و تلاش می کند زندگی تعدادی از شهیدان والا مقام دوران هشت سال دفاع مقدس را به تصویر بکشد .

در این مجموعه مستند ، زندگی شهیدان حمید باکری ، حسن شفیع زاده ، مرتضی یاغچیان ، علی تجلایی ، نادر برپور ، قاسم هاشم زاده هریسی ، اسدالله قربانی و برادران آذرآبادی حق ، روایت می شود .

مصاحبه با خانواده شهیدان ، دوستان و همرزمان آنها و بازسازی قسمت هایی از زندگی شهیدان از جمله بخش های این برنامه می باشد و سعی گروه تولید بر این است برنامه «زنده نامان» تا اوایل سال ۱۳۹۵ آماده پخش از شبکه سهند باشد .

یونس مقدم نویسنده و کارگردان ، محمد جلیلی تصویربردار و صدابردار ، بهرام محرم زاده مدیر تولید ، بهزاد شاهدی تدوینگر ، زکیه جعفری هماهنگی و برنامه ریزی « زنده نامان » را بر عهده دارند . همچنین تعدادی از بازیگران استان در نقش های مختلف در روایت زندگی این شهیدان به ایفای نقش می پردازند .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.