استاندار آذربایجان‌شرقی:

احیای دریاچه ارومیه مهم‌ترین مشکل استان است

ستاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اجازه تغییر فضای سبز به دیگر کاربر‌ی‌ها را نخواهیم داد هر چند برایمان گران تمام خواهد شد ولی اجازه نمی‌دهیم فضای سبز در استان و شهر تبریز به فضاهای دیگر تبدیل شود.

به گزارش تبریز بیدار، اسماعیل جبارزاده در دومین همایش سازمان‌های مردم‌نهاد آذربایجان‌شرقی، بر گسترش سازمان‌های مردم نهاد و سپردن کارها به گروه‌های مردم نهاد تاکید کرد و از رویکرد مسئولان ارشد استانی در این زمینه خبر داد. 

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به مشکل دریاچه ارومیه گفت: در این دوره زمانی مهم‌ترین مشکل استان احیای دریاچه ارومیه است و دولت تدبیر و امید از ابتدای کار در این زمینه برنامه‌ریزی دارد. 

جبارزاده یادآور شد: برای نجات دریاچه به سازمان‌های مردم‌نهاد نیازمند هستیم و بر همین اساس برنامه‌های گردهمایی و استفاده از توان آنها صورت می‌گیرد. 

وی یادآور شد: نسخه کامل برای احیای دریاچه  ارومیه از سوی مسئولان امر در چندین بند ارائه شده و دولت تدبیر و امید آماده اجرای همه طرح‌ها است. 

استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: از همه سازمان‌های مردم‌نهاد تقاضا داریم در بحث دریاچه ارومیه مردم را از نظر روحی و روانی آماده کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.