معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:

اتمام بازسازی مقبره الشعرا تا سال ۲۰۱۸

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: سعی داریم با تامین بودجه و سایر امکانات مورد نیاز، بازسازی مقبره الشعرای تبریز را در قالب زیباترین بناها، تا سال ۲۰۱۸ به پایان برسانیم.

به گزارش تبریز بیدار، حجت الاسلام احمد حمیدی در توضیح برنامه های فرهنگی معاونت فرهنگی شهرداری به خبرنگار فرهنگی آناج اظهار کرد: در نیمه ی اول سال جاری، برنامه های فرهنگی اجرا شده توسط شهرداری تبریز نسبت به سال های گذشته سه برابر افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر برنامه های فرهنگی دهه فجر، در خصوص جشنواره زمستانی ۴۵۰ عنوان برنامه طراحی شده و از اواسط آذر ماه به اجرا درآمده است که از آن جمله می توان به برنامه های سنجش عدالت در سلامت، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و غیره اشاره کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز تاکید کرد: البته ما در رابطه با برنامه های فرهنگی رویکرد محله محوری را در نظر گرفته ایم؛ لذا اغلب آنها را در سطح کوچکتر و برای عموم مردم برگزار می کنیم وبه هیچ وجه، به دنبال کارهای ویترینی و نمایشی نیستیم.

وی در خصوص بازسازی محوطه ی مقبره الشعرای تبریز اظهار کرد: مسئولیت اجرای این پروژه با شهرداری است و بودجه مورد نیاز نیز تماما توسط شهرداری تأمین می شود؛ ولی تولیت داخل یادمان و برنامه های فرهنگی آن بر عهده ی وزارت ارشاد است.

وی بیان داشت: اکنون در مرحله ی تامین زیرساخت ها هستیم و شهرداری تبریز سعی دارد بازسازی محوطه ی مقبره الشعرا  تا سال ۲۰۱۸ با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن، به اتمام برسد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.